Tiktokerka Shopaholicadel přišla o práci.
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Tiktokerka Shopaholicadel přišla o práci.

Youtuberka Shopaholicadel dostala padáka! Kvůli čemu přišla o vysněnou práci moderátorky?

MilanR. Publikováno: 19.01.2023
Velký skok v kariéře kontroverzní influencerky se nakonec nekoná! A za ztrátu své vytoužené profese si může dle vše sama.
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

A velké plány jsou fuč! Je to pár týdnů, co se kontroverzní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel pochlubila na sociálních sítích radostnou zprávou. Od února se totiž měla stát moderátorkou internetového pořadu Hvězdná talk show, v němž se dříve objevila jako host. A jelikož byla epizoda s ní tou daleko nejsledovanější, rozhodli se ji tvůrci najmout jako novou moderátorku. A zatímco Adéla se těšila na velký kariérní skok, hejtři už se radovali z další příležitosti, jak se bizarní influencerce vysmát. Jenže nakonec se nedočká ani jedna ze stran. Z velké pracovní nabídky totiž na poslední chvíli sešlo!

Na Instagramu talk show se objevilo oznámení, že Shopaholicadel nakonec novou moderátorkou pořadu nebude. Důvody pak nechtěli tvůrci blíže komentovat. I přesto na ně ale nakonec došlo. Za předčasný konec youtuberky totiž může její chování na sociálních sítích v čele s urážkami a sprostým jednáním vůči hejtrům. „Měli jsme jednu podmínku, a to, že se bude Adel chovat na internetu slušně. To se však bohužel nestalo, a tak jsme se rozhodli, že s ní rozvážeme spolupráci,“ řekl hlavní moderátor pořadu David Kastl webu Antiyoutuber.cz.

„Je to zkrátka nepoučitelný člověk a takové chování má v krvi. Nevěřím na jakoukoliv změnu jejího chování,“ dodává. Adéla pak rozhodnutí úplně nechápe, na první pohled se však snaží tvářit, že si z toho nic nedělá. „Jeho rozhodnutí je mi úplně jedno. Já budu mít lepší věci,“ řekla webu Antiyoutuber.cz. Uvidíme, kdy dostane youtuberka další podobnou šanci.

Shopaholicadel o sexu.

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel promluvila o svém sexuálním životě! Čím ji přítel tolik uspokojuje?

Kolik si měsíčně vydělá Shopaholicadel? 1

FOTO: Obří bizár youtuberce Shopaholicadel vynáší neskutečné peníze. Kolik si vydělává?

reklama