Shopaholicadel útočí na Davida.
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Shopaholicadel útočí na Davida.

VIDEO: Shopaholicadel útočí na bývalého! Obvinila ho z týrání a braní drog. Co řekla o nevěře?

MilanR. Publikováno: 13.03.2023
Kydání internetové špíny pokračuje. Co všechno řekla kontroverzní influencerka na adresu svého ex?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Z velké lásky se definitivně stala velká internetová válka. Je to pár dní, co se po velkých vztahových problémech rozešel kontroverzní influencerský pár – youtuberka Shopaholicadel a její snoubenec Fregamercz alias David Pražák. Bývalý přítel pak ihned po vyhroceném rozchodu přispěchal na stream na TikToku, kde všem řekl svou pravdu o jejich vztahu a o tom, jak se k němu Adéla Pulcová chovala.

Potvrdil tak mnohé spekulace hejtrů, kdy např. uvedl, že ho přítelkyně mlátila, psychicky týrala a musel se jí prakticky na všechno ptát o povolení. Mluvil pak také o nevěře, když si měla youtuberka během jejich vztahu psát milostné zprávy a flirtovat s jiným mužem. Shopaholicadel posléze začala na Instagramu běsnit a hrozit, že zveřejní svou verzi příběhu. A to se nyní opravdu stalo.

Rozchod Shopaholicadel.

VIDEO: Definitivní rozchod Shopaholicadel! Bývalý partner David mluví o nevěře, týrání i výhrůžce policií!

Ve svém videu o pravdě o jejich vztahu pak jde do totálního protiútoku, kdy samozřejmě vyvrací všechna Davidova slova a naopak v mnoha případech či kauzách svaluje vinu na jeho stranu. Podle ní to byl právě on, kdo byl ve vztahu tyranem, nadával jí sprostě na ulici, a dokonce měl na Adélu vztáhnout ruku. Adéla ovšem šla ve svých obviněních ještě dál.

Označila ho v podstatě za špindíru a mamánka, který si po sobě neumí ani spláchnout záchod a naznačila, že minimálně v minulosti užíval drogy. „Dej si svůj osobní život do pořádku – co se týká tvojí psychiky, že máš návyky k tomu kouřit a brát drogy. Nezlob se na mě, ale ty si v minulosti ty drogy bral, a když už jednou člověk ty drogy bere, tak to v něm prostě zůstane,“ poslala Adéla Davidovi jasný vzkaz a doporučila mu, aby vyhledal odbornou pomoc.

 

 

Vyjádřila se také k údajné nevěře, kdy tajemný muž má být údajně jen její kamarád, k němuž má velmi blízko. Zároveň ale nevylučuje, že mezi nimi v budoucnosti bude i něco více než jen kamarádský vztah. „I kdybych časem s tím kamarádem byla, je to moje věc! Já nemůžu za to, že si s tím klukem rozumím a že vypadá úplně krásně, že vypadá jako Semir Gerkhan z Kobry 11,“ obhajuje se poněkud bizarně Shopaholiadel. „On mi nejdřív dovolí seznamku, ať si tam najdu kamarády, a pak je to problém?“ dodává.

Zdá se ale, že svou „upřímnou“ zpovědí Adéla moc diváků neoslnila. Její útoky považují v komentářích na YouTube za manipulativní lži a spíš se u nich baví. „Až si bude člověk myslet, že je na dně, tak Adéla zaklepe zespodu,“ píše jedna z uživatelek. „Studenti psychologie, učte se. Naprosto dokonala ukázka psychopata a jeho charakterových rysů,“ dodává další. Co si o jejím útoku na Davida myslíte vy?

Shopaholicadel o rozchodu.

VIDEO: Shopaholicadel přiznala vážné problémy s přítelem! Proč přemýšlí o brzkém rozchodu?

Shopaholicadel přišla o účet na TikToku.

VIDEO: Blíží se konec Shopaholicadel? Influencerka přišla o účet na TikToku a prosí hejtry o odpuštění

reklama