Shopaholicadel se vyjádřila k mrtvému morčeti. Koho youtuberka obviňuje z jeho smrti?

Kontroverzní influencerka je stále pod palbou kritiky kvůli svému chování k zvířatům. Co si o těchto kauzách myslí?

Na sociálních sítích aktuálně asi neexistuje více kontroverzní a hejtry nenáviděná osoba, než jakou je Shopaholicadel. Prakticky všem uživatelům sociálních sítí hnula žlučí kauza, kdy jedna z jejích odpůrkyň nalezla před Adéliným domem u popelnice mrtvolu jejího morčete. Adéla Pulcová se vymlouvala, na to, že neměla zvíře kam jinam pohřbít a kvůli stěhování nešlo situaci jinak vyřešit. Lidé si však stěžují na její hanebné chování ke zvířatům a nechápou, jak může tohle někdo udělat.

Velký strach navíc panuje také okolo jejích dalších zvířat. Nejasný je osud jejího králíčka, které měla podle internetových drbů mít Adéla dokonce dva, protože toho prvního nechtěně utopila. Aktuálně se pak řeší také zdravotní stav jejího pejska, který je nemocný a sama Shopaholicadel na sociálních sítích tvrdila, že se o něj musí pečlivě starat. Ostatně kvůli tomu ani nešla k prezidentským volbám. V popelnici u ní před domem však byly před několika dny nalezeny pejskovy prášky. Lidé na internetu tak stále bijí na poplach a prohlašují, že youtuberka by se o zvířata neměla vůbec starat.

Shopaholicadel se nyní k těmto kauzám vyjádřila pro web Extra.cz. A jako vždy byla její slova pořádně útočná, tvrdí, že za nic v podstatě nemůže. Smrt morčete totiž nově svádí na ženu, od níž si mazlíčka koupila. „Já jsem to morče nezabila. Asi mi majitelka musela něco zatajit, protože hodně kašlalo. A já jsem ho chodila furt chovat a krmit. Zas taková zima tady nebyla, v tom bytě tady bylo 18 stupňů, napsala Adéla pro Extra.cz. Ještě před několika dny přitom tvrdila, že zvířátko zemřelo poté, co jí nechtěně spadlo na zem. Její aktuální vyjádření však nahrává internetovým teoriím, podle kterých zemřelo morče na nachlazení, protože youtuberka v bytě netopila.

Adéla se pak vyjádřila také ke kauze s vyhozenými prášky. „Ty léky, které jsem vyhodila, byly vitamíny pro psa. Oni na veterině vědí, že ten pejsek velký léky polykat nechtěl. On dostal jiná antibiotika, které mi taky polykat nechce, ale to je v pohodě, protože jdeme v pátek na kontrolu a tam jim to oznámíme a oni mu to dají do infuze,“ dodala influencerka. Je ovšem otázkou, zda jí její podivné vyjádření a výmluvy ještě vůbec někdo věří.


Přečtěte si také