Shopaholicadel a kauza s morčetem.
Autor: YouTube.com/shopaholicadel Shopaholicadel a kauza s morčetem.

VIDEO: Velký skandál Shopaholicadel! Vážně youtuberka zabila své morče a dala ho k popelnici?

MilanR. Publikováno: 29.01.2023
Kontroverzní influencerka je svými kritiky opět obviněna z nehumánního zacházení se zvířaty. Co se opravdu stalo jejímu morčeti?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel musí řešit další skandál a obvinění, které jí armáda hejtrů asi jen tak neodpustí. Youtuberka se sice považuje za velkou milovnici zvířátek a má doma např. pejska či králíka, už v minulosti byla ovšem obviněna z týrání zvířat a její závažné zacházení s chlupatými mazlíčky budí velkou pozornost i teď. Na sociálních sítích se totiž objevily děsivé záběry jedné internetové uživatelky, která u popelnicí před Adéliným domem našla společně s vybavením odhozené mrtvé tělíčko jejího morčátka jménem Smíšek. Na šílené záběry upozornil jeden ze známých odpůrců Adély, youtuber FatDad.

 

 

Záběry na mrtvé morče vzbudily obří vlnu nevole a nadávek na stranu Shopaholicadel. Mnozí ji obviňují z nechutného chování k zvířatům a další ji dokonce osočují ze zabití morčete. Ještě více lidí ovšem odsuzují youtuberku za to, že nelidsky odložila mrtvého mazlíčka k popelnici a nijak důstojně si s ním nerozloučila. Podle kritiků se jedná o neomluvitelné chování a důkaz, že by se Adéla neměla starat o žádné zvíře. Shopaholicadel se pak k celé věci vyjádřila a na jednom ze svých streamů smrt morčete potvrdila.

Jednalo se ovšem údajně o nešťastnou náhodu, kdy jí zvíře spadlo na zem. Na výtky okolo odhození k popelnici pak odpověděla tím, že nevlastní dům se zahradou, a tak neměla Smíška kde jinde pohřbít. Na to však její odpůrci reagují tím, že vždy mohla zajet např. k veterináři, kde by se tělo postarali.

Odhozením k popelnicím totiž podle nich dává najevo, že neměla ke zvířátku v podstatě žádný vztah a její krok považují někteří až za odporný. Takhle by se zkrátka k žádnému živému tvorovi člověk chovat neměl. Děsivé video se pak rychle šíří po sociálních sítích a Shopaholicadel už stihlo odsoudit několik influencerů v čele s Datlem, Maru Roseckou či Davidem Dvořákem. Sprosté nadávky se pak začínají ve velkém objevovat i na jejím instagramovém profilu. Bude Shopaholicadel na další brutální kauzu ještě nějak reagovat?

 

Shopaholicadel měla nehodu!

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel s přítelem měli nehodu! V autě jezdili na letních gumách

Proč Shopaholicadel nebyla volit?

Proč Shopaholicadel nedala hlas Babišovi? Youtuberka raději hlídala stolici svého psa

reklama