Proč Shopaholicadel nebyla volit?
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Proč Shopaholicadel nebyla volit?

Proč Shopaholicadel nedala hlas Babišovi? Youtuberka raději hlídala stolici svého psa

MilanR. Publikováno: 29.01.2023
Proč kontroverzní youtuberka nakonec nevyrazila k prezidentským volbám? Její výmluva všechny pobavila.
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Už je dobojováno! Občané České republiky si během uplynulého pátku a soboty zvolili nového prezidenta, kterým se nakonec s poměrně obřím náskokem stal Petr Pavel. Očekávala se těsná bitva s jeho protikandidátem Andrejem Babišem a mnozí tvrdili, že rozhodnout může každý hlas. Nakonec ovšem nově zvolený prezident získal téměř o jeden milion hlasů více. A svůj podíl na tom může mít i fakt, že hlavní tváři ANO nedal hlas nejeden jeho fanoušek, např. kontroverzní youtuberka Shopaholicadel.

Ještě před několika dny se přitom Adéla Pulcová na sociálních sítích dušovala, že volit určitě půjde a o budoucím prezidentovi má jasno. „Budu volit Babiše. Ne proto, že by o mně hezky mluvil, ale proto, že se mi líbí. Mně se prostě líbí Babišův humor. Je to sice černý humor, ale je to prostě nějaký jeho styl humoru a mně se to líbí,“ řekla influencerka na svém Instagramu. Dodala pak, že bude Andreje Babiše volit i proto, že se jí líbí jeho žena Monika i pohledný syn. Už tehdy ovšem její hejtři pochybovali o tom, zda Adéla k volební urně nakonec dojde. A měli zase jednou pravdu.

Shopaholicadel totiž přiznala, že volit nakonec nebyla. Důvod si pak vybrala pro mnohé opravdu úsměvný. Museli si totiž s přítelem Davidem vyzvednout nemocného pejska, kterého teď hlídají. A musí ho hlídat tak pečlivě, že důkladně zkoumají i pejskovu stolici! „Bohužel, já se k těm volbám nedostanu, protože musím hlídat pejska. Musím hlídat jeho stolici, jestli papá dietní granulky a dietní konzervičku,“ vzkázala Adéla ve svých InstaStories. A to je Adélu evidentně důležitá činnost, před níž musí jít i prezidentská volba stranou. Její hejtři už však zase mají jasno a tvrdí, že se jedná o výmluvu a Shopaholicadel by k volbám stejně nešla. Co si myslíte vy?

Shopaholicadel měla nehodu!

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel s přítelem měli nehodu! V autě jezdili na letních gumách

Tiktokerka Shopaholicadel přišla o práci.

Youtuberka Shopaholicadel dostala padáka! Kvůli čemu přišla o vysněnou práci moderátorky?

reklama