Speciály

25. října 2022 17:21

redakce Prima Lajk

Reality show LIKE HAF

LIKE HAF (31) - upoutávka

Vše, co potřebujete vědět o jedinečné reality show LIKE HAF, na jednom místě! Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci budou soutěžit o titul nejlepší influencerské rodiny. Kdo si odnese domů půl milionu korun?

Čtyři páry, jejich psí mazlíčci a jedna vila, to je show LIKE HAF, která bude bavit diváky už od konce října. LIKE HAF je volné pokračování oblíbené reality show LIKE HOUSE. Tentokrát zde však nebudou soutěžit influenceři samotní, ale dočkáme se jedinečných a půvabných párů a jejich čtyřnohých parťáků. A ti budou muset ve vile prokázat, kdo je nejlepší influencerská rodinka a dokáže překonat všemožné výzvy či hroty a do toho si ještě získat divácké sympatie.

Stejně jako v případě předchůdce LIKE HOUSE i tentokrát si vítěz odnese domů výhru v hodnotě půl milionu korun. Páry pak budou získávat potřebné body díky dění a výzvám ve vile, ale samozřejmě také díky hlasování fanoušků. Jako vždy i tentokrát do velké míry rozhodnou o vítězi diváci za pomoci hlasování na stránkách televize Prima. LIKE HAF bude zkrátka hodně ojedinělá a šílená show, kterou si nemůže nechat ujít žádný fanoušek influencerů ani milovník roztomilých chlupáčů.

Soutěžící

Jan a Lukáš

Populární zpěvák Jan Bendig dorazí do vily se svým přítelem Lukášem Rejmonem a jejich třemi psími parťáky – Koudym, Britney a Rambem. A jaký bude jejich úkol ve vile? „My tam budeme své pejsky opatrovat a hlídat, aby nedělali ostudu,“ říká Honza. A Lukáš dodává: „Oni tam samozřejmě ostudu dělat budou. Známe svoje psy. LIKE HAF je pro nás takovej experiment, jestli se snesou s jinými. Doufám, že tam Koudy třeba neudělá někomu štěňátko.“

Laduška a Bohouš

Tiktokerku a influencerku Ladušku znají diváci moc dobře už z první řady LIKE HOUSE. Tentokrát vstoupí do vily se svým přítelem Bohoušem Třískou a čtyřletým pejskem Teddym. Laduška aka Láďa je známá nejen na TikToku, ale také na Instagramu, kde provokuje svými sexy fotkami v plavkách a nádhernou postavou. S Bohoušem během účinkování ve vile oslaví svůj první společný rok.

„Já hrozně ráda zkouším nové věci. Jelikož naprosto miluju zvířata, tak mi to přišlo super a je to pro mě zase další zkušenost,“ říká Laduška. No a jak by popsala jejich pejska Teddyho? „Naprosto miluje jídlo, myslím, že kdyby mu dal někdo velký kus šunky, tak nás vymění. Každopádně je moc šikovnej a já mu říkám, že je to taková naše malá raketa.“

Alex a Michal

Alex Wortex a její přítel tvoří extravagantní pár. Nejsou vegetariáni, nejsou jen vegani, jsou jen rawvegani. To znamená, že konzumují pouze syrové a tepelně neupravené potraviny rostlinného původu. Alex působí jako pěkné číslo, nemá problémy s nahotou a taky jí nevadí dát najevo, když s vámi má problém. Její přítel je kliďas. V teplákové soupravě s pokémony působí, jak novodobý Jesus Christ. Do vily se s nimi přestěhuje i jejich šestiměsíční pejsek Sirius.

Aneta a Jaroslav

Influencerka Aneta Kurková jsou s Jardou Rohlou milý obyčejný pár. On chtěl být fotbalovou hvězdou, ale zranění mu překazilo plány. „My jsme opravdu hodně klidní, jsme spolu rok a něco a za tu dobu jsme se ani jednou nepohádali,“ říká Aneta. A čím je jejich pejsek jedinečný? „Myslím, že tím, jak je klidný a hodný, opravdu s každým se sžije a nemá problém s kýmkoli vyjít,“ říká Jarda.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05. Minulé díly můžete najít v našem ARCHIVU.

A nezapomeňte LIKE HAF sledovat také na Instagramu a hlavně TikToku!

Svým favoritům můžete dát lajk v diváckém hlasování.

Níže najdete další informace a související články, které o reality show LIKE HAF potřebujete vědět: