Youtubeři

10. listopadu 2022 15:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná hádka mezi Laduškou a jejím přítelem v LIKE HAF! Co dohnalo influencerku téměř k slzám!

LIKE HAF (9) - Hádka mezi Laduškou a Bohoušem

Napětí ve vile začíná pomalu stoupat. A mezi Ladou Horovou a jejím partnerem Bohoušem začínají vyplouvat první vážnější neshody.

V oblíbené reality show LIKE HAF mají jednotlivé páry za úkol ukázat, že tvoří se svými mazlíčky dokonalou influencerskou rodinku. Jedna dvojice má ovšem do idylky v posledních dnech opravdu daleko, čehož už si všimli i všichni soutěží. Řeč je o známé tiktokerce Ladušce a příteli Bohoušovi Třískovi, mezi nimiž by se dalo napětí opravdu krájet. A právě v dnešním díle vyvrcholí jejich neshody první velkou hádkou, které budou zčásti svědky i ostatní.

Laduška by chtěla pracovat na úkolu týdne, tedy natáčení hororu pro psy, nelíbí se jí ale, jak na ni její partner reaguje a že s ní příliš nekomunikuje. Jenže jak to vypadá, i Bohouš má jejího chování plné zuby. „Mezi mnou a Laduškou teď vzniká často problém, že dojde k hádce kvůli jakékoliv maličkosti. Nevím, proč se to děje,“ prozradí Bohouš ve zpovědnici. „Já se snažím to ignorovat, nevyjadřovat se k tomu, protože taky dokážu být hnusnej a snažím se toho vyvarovat,“ dodává. Tentokrát se ale přece jen nechá vyprovokovat.

Na slova Ladušky, že je od rána protivný, už Bohouš malinko vybouchne. „Já nejsem protivný, to ty furt hledáš problém. Já s tebou mluvím, ale nebudu s tebou mluvit, protože si furt něco vynucuješ,“ říká nekompromisně Bohouš. A tiktokerku samozřejmě jeho slova vykolejí a netuší, že by v něčem udělala problém. Situace ji ale evidentně trápí a na konci hádky už nemá podle hlasu daleko k slzám. „Kdyby ve vztahu nebyly hádky, byla by to zase nuda ne?“ snaží se pak Lada zachránit situaci ve zpovědnici. Dokáže si pár celou situaci vyříkat, nebo bude napětí mezi nimi ve vile pokračovat?

To se dozvíte v novém díle reality show LIKE HAF už dnes v 18:15 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek