Youtubeři

8. listopadu 2022 15:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vztahové problémy v LIKE HAF!? Čím naštval Ladušku její přítel Bohouš?

LIKE HAF (7) - Inzerát o Ladušce

Měla to být zábavná challenge, která rozesměje všechny soutěžící reality show LIKE HAF. Tiktokerka Laduška se ale vtípku svého partnera moc nesmála.

I dnes se můžete na obrazovkách kanálu Prima SHOW těšit na nový díl reality show LIKE HAF, v němž ale dojde tentokrát i na menší vztahové napětí. Zatímco většinu dne řeší soutěžící netradiční vztah mezi Alexem a Michalem, kteří už několik měsíců neměli sex, začne se tvořit malinko hutnější atmosféra u jiného páru – mezi influencerkou Laduškou a jejím přítelem Bohoušem.

Za všechno přitom mohla jedna nenápadná a vtipná výzva, v níž měli jednotliví soutěžící napsat o svém protějšku inzerát na seznamku. A Bohouš byl jedním z těch, co se postavil k úkolu nejvtipněji a nejoriginálněji. Jako podnikatel, jenž se částečně živí prodejem aut, zkrátka představil Ladušku ve stylu inzerátu na ojetou káru. A jeho humoru a dvojsmyslu se smála celá vila a před ostatními hýřila na první pohled úsměvem i Laduška.

Jenže jen zašla do zpovědnice, tak ji smích přešel a bylo vidět, že se jí celá zábava dotkla. „Já jsem pro každou srandu, ale něco má svoji mezi. Obzvlášť, když mu něco řeknu a on to stejně udělá,“ vysvětluje Laduška. Bohouš si však stojí za tím, že to byla pouze sranda. I když sám uznal, že fotka opice už možná byla za hranou. Ostatní obyvatelé vily stáli však evidentně za ním.

Nezapomeňte se dívat na dnešní díl reality show LIKE HAF v 18:15 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.