Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vztahové problémy v LIKE HAF!? Čím naštval Ladušku její přítel Bohouš?

MilanR. Publikováno: 08.11.2022
Měla to být zábavná challenge, která rozesměje všechny soutěžící reality show LIKE HAF. Tiktokerka Laduška se ale vtípku svého partnera moc nesmála.
Mladá influencerka Lada Horová.
Laduška
Lada Horová aka Laduška je populární českou tiktokerkou a influencerkou, která se proslavíla... Přečíst celé

reklama

I dnes se můžete na obrazovkách kanálu Prima SHOW těšit na nový díl reality show LIKE HAF, v němž ale dojde tentokrát i na menší vztahové napětí. Zatímco většinu dne řeší soutěžící netradiční vztah mezi Alexem a Michalem, kteří už několik měsíců neměli sex, začne se tvořit malinko hutnější atmosféra u jiného páru – mezi influencerkou Laduškou a jejím přítelem Bohoušem.

Za všechno přitom mohla jedna nenápadná a vtipná výzva, v níž měli jednotliví soutěžící napsat o svém protějšku inzerát na seznamku. A Bohouš byl jedním z těch, co se postavil k úkolu nejvtipněji a nejoriginálněji. Jako podnikatel, jenž se částečně živí prodejem aut, zkrátka představil Ladušku ve stylu inzerátu na ojetou káru. A jeho humoru a dvojsmyslu se smála celá vila a před ostatními hýřila na první pohled úsměvem i Laduška.

Jenže jen zašla do zpovědnice, tak ji smích přešel a bylo vidět, že se jí celá zábava dotkla. „Já jsem pro každou srandu, ale něco má svoji mezi. Obzvlášť, když mu něco řeknu a on to stejně udělá,“ vysvětluje Laduška. Bohouš si však stojí za tím, že to byla pouze sranda. I když sám uznal, že fotka opice už možná byla za hranou. Ostatní obyvatelé vily stáli však evidentně za ním.

Nezapomeňte se dívat na dnešní díl reality show LIKE HAF v 18:15 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

První dojmy Ladušky a Anety v LIKE HAF!

VIDEO: První dojmy soutěžících reality show LIKE HAF! Kdo už stačil šokovat titkokerku Ladušku?

Alex a Michal z LIKE HAF mluví o svém sexuálním životě.

VIDEO: Alex s Michalem promluvili v LIKE HAF o šokujícím intimním životě! Kdy měli naposledy sex?

reklama