Youtubeři

31. října 2022 12:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: První dojmy soutěžících reality show LIKE HAF! Kdo už stačil šokovat titkokerku Ladušku?

LIKE HAF (1) - První dojmy Ladušky a BohoušE

Jaké byly první dojmy soutěžících reality show LIKE HAF po prvních hodinách ve vile? Kdo neskrýval své velké překvapení?

Už za pár hodin odstartuje na obrazovkách stanice Prima SHOW nová reality show LIKE HAF. V té se známé páry nastěhují společně se svými psy do jedné vily a budou zde bojovat o titul nejlepší influencerské rodinky a výhru půl milionu korun. A kvůli tomu budou muset plnit nejen nejrůznější challenge, ale také si získat sympatie diváků. O diváckou přízeň pak bude bojovat populární zpěvák Jan Bendig s přítelem Lukášem, sexy tiktokera Laduška s partnerem Bohoušem, influencerka Aneta Kurková s láskou Jardou a kontroverzní slovenské duo Alex a Michal Wortex.

Páry a jejich čtyřnozí kamarádi se pak nastěhovali do vily už minulý týden. My jsme samozřejmě neváhali a hned po pár hodinách ve vile je vyzpovídali, abychom zjistili jejich první dojmy. A všichni jsou samozřejmě zatím spokojeni a zdá se, že z nich prvotní nervozita již opadla. Na druhou stranu Laduška neskrývala své velké překvapení a příjemné naštvání z toho, že je s ní ve vile i její kamarád Jan Bendig, s nímž se pravidelně vídá a on jí stejně o své účasti neřekl. I přesto ho má ale pořád ráda. Co dalšího Laduška či Aneta prozradily? Došlo už k nějakým psím konfliktům? To se dozvíte v našich rozhovorech.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05.