Youtubeři

26. října 2022 16:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle jsou nejvíc sexy fotky Ladušky z LIKE HAF! Ukáže své půvabné křivky i ve vile?

Populární tiktokerka míří společně se svým partnerem a psím mazlíčkem do jedinečné reality show. A pánové zde asi budou mít na co koukat!

Už v pondělí 31. října odstartuje na obrazovkách Prima SHOW nová reality show LIKE HAF, v níž bude čtveřice známých párů bojovat o titul nejlepší influencerské rodinky. A pomáhat jim v tom budou i jejich psí parťáci. Vítězná „rodinka“ si pak odnese domů půl milionu korun. Jednou z influencerek, která bude se svým partnerem delší dobu zavřena ve vile, je pak i oblíbená tiktokerka Laduška, kterou diváci už moc dobře znají z první řady reality show LIKE HOUSE.

Do vily tentokrát zamíří se svým přítelem Bohoušem Třískou, s nímž brzy oslaví roční výročí vztahu, a čtyřletým psím parťákem Teddym. „Já hrozně ráda zkouším nové věci. Jelikož naprosto miluju zvířata, tak mi to přišlo super a je to pro mě zase další zkušenost,“ říká Laduška, která se těší, až diváci poznají jejího pejska Teddyho. „Naprosto miluje jídlo, myslím, že kdyby mu dal někdo velký kus šunky, tak nás vymění. Každopádně je moc šikovnej a já mu říkám, že je to taková naše malá raketa,“ říká tiktokerka.

Laduška je ovšem známá samozřejmě také na Instagramu, kde se velmi ráda chlubí svými půvabnými fotkami z dovolených, mezi nimiž samozřejmě nemohou chybět sexy pózy v plavkách. Ano, „Láďa“ dává své křivky a půvab ráda na odiv, což někteří její hejtři nemohou překousnout. Laduška je ale opravdu jedna z největších influencerských krásek, a tak není důvod se sexy postavou nepochlubit. A pánské publikum bude zřejmě doufat, aby podobné záběry byly k vidění i ve vile. Pokochejte se tedy i vy jejími nejkrásnějšími fotkami.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25.

Sdílejte článek

Přečtěte si také