Youtubeři

21. října 2022 12:00

redakce Prima Lajk

Jedinečná reality show LIKE HAF se blíží! Jaké známé páry míří se svými psy do vily?

Chcete poznat slavné influencerské páry i s jejich domácími mazlíčky? Tak právě pro vás je jako stvořená nová reality show LIKE HAF!

Patřili jste mezi fanoušky populární reality show LIKE HOUSE, máte rádi svět influencerů a do toho milujete psy? Tak to nastražte uši, protože už za několik dní začne na stanici PRIMA SHOW reality show přesně pro vás. Nový pořad LIKE HAF bude vycházet z konceptu svého úspěšného předchůdce, přinese ale řadu razantních změn. Tentokrát totiž nebudou ve vile zavřeni influenceři sami, ale budou zde v páru a do toho si každý přiveze i svého domácího mazlíčka.

Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci tedy budou soutěžit o titul nejlepší influencerské rodiny. Dvojice, která překoná všechny výzvy a získá v hlasování největší podporu diváků, vyhraje půl milionu korun. Jak se snesou různorodí soutěžící a jejich domácí mazlíčci? Zvládnou všichni šílené challenge i náročný pobyt ve vile? Necháme se překvapit. Jednotlivé dvojice vám pak budeme prozrazovat průběžně a dnes dojde na první dva páry. Na koho se tedy v reality show LIKE HAF můžeme těšit?

Alex a Michal

Alex Wortex a její přítel tvoří extravagantní pár. Nejsou vegetariáni, nejsou jen vegani, jsou jen rawvegani. To znamená, že konzumují pouze syrové a tepelně neupravené potraviny rostlinného původu. Alex působí jako pěkné číslo, nemá problémy s nahotou a taky nemá problémy dát najevo, když s vámi má problém. Její přítel je kliďas. V teplákové soupravě s pokémony působí, jak novodobý Jesus Christ. Do vily se s nimi přestěhuje i jejich šestiměsíční pejsek Sirius.

A proč se do reality show přihlásili? „Rozhodli jsme se pro novou zkušenost, protože s takto velkou reality-show zatím zkušenost nemáme a zajímá nás, co nám to přinese. A taky nás zajímá, jestli to přežije náš vztah,“ říká se smíchem Alex. I přes svou extravaganci se pak považují za klidný pár, i když to někdy mezi nimi pořádně bouchne.

Laduška a Bohouš

Známou tiktokeru a influencerku Ladušku znají diváci moc dobře už z první řady LIKE HOUSE. Tentokrát vstoupí do vily se svým přítelem Bohoušem Třískou a čtyřletým pejskem Teddym. Laduška aka Láďa je známá nejen na TikToku, ale také na Instagramu, kde provokuje svými sexy fotkami v plavkách a nádhernou postavou. S Bohoušem během účinkování ve vile oslaví svůj první společný rok.

Laduška se pak do soutěže přihlásila, protože se opět těší na novou výzvu. I přesto, že už díky účasti v LIKE HOUSE na první pohled ví, o co jde, tak zvědavost a nervozita z ostatních soutěžících a dění ve vile u ní přece jen panuje. I tak se ale nemůže dočkat nových zážitků a času stráveného s milovaným partnerem a pejskem.

„Já hrozně ráda zkouším nové věci. Jelikož naprosto miluju zvířata, tak mi to přišlo super a je to pro mě zase další zkušenost,“ říká Laduška. No a jak by popsala jejich pejska Tedyho? „Naprosto miluje jídlo, myslím, že kdyby mu dal někdo velký kus šunky, tak nás vymění. Každopádně je moc šikovnej a já mu říkám, že je to taková naše malá raketa.“

Like Haf startuje na Prima SHOW už 31. října.


Přečtěte si také