Alex Wortex

7. listopadu 2022 16:05

redakce Prima Lajk

VIDEO: Alex s Michalem promluvili v LIKE HAF o šokujícím intimním životě! Kdy měli naposledy sex?

LIKE HAF NIGHT SHOW (6) - Alex s Michalem mluví o sexu

Kontroverzní influencerská dvojka se na sebe nebojí prásknout i ty nejintimnější detaily. Z čeho budou ostatní soutěžící v šoku?

Reality show LIKE HAF už je v plném proudu a stejně jako v případě předchůdce LIKE HOUSE i zde můžete sledovat o něco pikantnější NIGHT SHOW. A ta dnešní bude opravdu peprná. Přítel Jana Bendiga, zvědavý Lukáš Rejmon, se totiž nebojí pokládat intimní a pro mnoho lidí citlivé otázky. A tentokrát se jeho obětí stala slovenská influencerská dvojice Alex a Michal.

Tzv. Wortexáci totiž na sebe často upozorňují svým kontroverzním vystupováním, kdy se ve společnosti objevili několikrát téměř nazí a zejména Alex se nebojí sexuálních dvojsmyslů a ráda ukazuje, že se už dlouho neholí. Lukáš se proto zeptal na jejich sexuální život. A dvojice ho svou odpovědí naprosto šokovala.

Alex totiž nejenže přiznala, že ji na partnerovi nejvíc vzrušuje jeho obří penis, ale navíc oba řekli, že sex vlastně moc nepotřebují a ani si ho letos moc neužili. Na Lukášovu otázku, kolikrát týdně si užívají sexu, totiž odpověděli, že spolu naposledy spali v květnu! A Michal dodal, že nejméně do prosince žádnou postelovou akci neočekává.

A jaký k tomu má dvojice důvod? „Nechceme plýtvat svou sexuální energií. Radši ji přetvoříme do jiných věcí a našich projektů,“ vysvětluje ve zpovědnici Alex a později dodává, že několikaměsíční pauza u nich není nic neobvyklého. „Neoficiální verze pak je, že jsme moc líní,“ dodává poté v pořadu influencerka. Co na jejich šokující přiznání řeknou ostatní? Uměli by si představit tak dlouhou sexuální pauzu?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HAF NIGHT SHOW ve 23:10 na Prima SHOW. Klasickou epizodu LIKE HAF sledujte už v 18:15. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek