Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Nová výzva v LIKE HAF pořádně zatopila soutěžícím. Jan Bendig parodoval Dádu Patrasovou

David F.. Publikováno: 02.11.2022

reklama

Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci už několik dní soutěží o titul nejlepší influencerské rodiny. Pár, který překoná všechny výzvy a získá největší podporu diváků, vyhraje půl milionu korun. Jedinečná reality show LIKE HAF běží na Prima SHOW každý den od 18:25.

Čtyři páry, jejich psí mazlíčci, dva měsíce a jedna vila, to je show LIKE HAF, která bude bavit diváky už od dnešního dne. LIKE HAF je volné pokračování oblíbené reality show LIKE HOUSE.

Ve vile LIKE HAF pak čerstvě proběhne další výzva. Tentokrát si páry vylosovaly situace, které budou muset zahrát, a do toho všeho jeden druhého svádět. Jan Bendig s přítelem Lukášem Rejmonem budou předvádět autonehodu, kde Honza bude za řidičku a Lukáš za policistu. Nakonec se diváci show LIKE HAF dozví, že Jan Bendig předváděl Dádu Patrasovou. Jeho výkon vás vskutku pobaví.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05.

Hlásování do reality show LIKE HAF. 1

Takhle můžete hlasovat o vítězi reality show LIKE HAF! Jak zvolíte nejoblíbenější pár?

Zpěvák Jan Bendig v LIKE HAF.

Reality show LIKE HAF

reklama