Takhle můžete hlasovat o vítězi reality show LIKE HAF! Jak zvolíte nejoblíbenější pár?

MilanR. Publikováno: 31.10.2022
Chcete podpořit svůj oblíbený influencerský pár z vily i jeho domácího mazlíčka? Zde se dozvíte, jak na to!

reklama

Jedinečná reality show LIKE HAF je konečně tady! Čtyři známé páry budou společně se svými psími mazlíčky zavřené v jedné vile, plnit nejrůznější výzvy a prožívat nejrůznější radost i strasti. A v neposlední řadě samozřejmě bojovat o titul nejoblíbenější influencerské rodinky, a odnést si tak výhru v podobě půl milionu korun. A o tom samozřejmě velkou měrou rozhodnou i fanoušci pomocí diváckého hlasování.

Ve vile se pak můžete těšit na čtyři rozdílné páry – populárního zpěváka Jana Bendiga s přítelem Lukášem, tiktokerku Ladušku s partnerem Bohoušem, kontroverzní slovenský pár Alex a Michal Wortexovy či influencerku Anetu s přítelem Jardou. A samozřejmě také na jejich psí parťáky, kteří mohou díky své roztomilosti celou soutěží také výrazně zamávat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HAF (1) - upoutávka

Hlasování

Stejně jako v případě předchůdce LIKE HOUSE i tentokrát bude o vítězi rozhodovat i dění ve vile. Dvojice mohou získat body také splněním a výhrou jednotlivých výzev a výrazněji zamotá hlasování také bodování jednotlivých soutěžících. Ti dají na konci epizody lajk ten den dle svého názoru nejlepšímu páru, což mu v bodování jenom pomůže. A ten méně oblíbený od nich naopak dostane dislajk. A to bude pro něj naopak znamenat odečet jednoho bodu.

Vás ale nejvíce zajímá samozřejmě samotné hlasování, které probíhá na našich stránkách. Každý den můžete mezi partičku influencerů rozdat dva lajky a jeden dislajk. Výsledné bodování diváků se pak řeší poměrným rozdělením bodů ku získaným hlasům. Průběžné výsledky uvidíte průběžně během sledování reality show LIKE HAF, kdy hlasování zhlédnou také soutěžící. Už víte, komu budete tentokrát přát výhru?

Nezapomeňte dát tedy hlas svému oblíbenci v našem HLASOVÁNÍ! LIKE HAF můžete sledovat také v našem ARCHIVU.

reklama