Alex Wortex

26. října 2022 18:22

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Nejskandálnější fotky Alex Wortex z LIKE HAF. Influencerka už ukázala naprosto vše!

Kontroverzní slovenská influencerka, která se nebojí ani nahoty na veřejnosti, míří do LIKE HAF! Co kontroverzního zde předvede?

V pondělí začne na obrazovkách kanálu Prima SHOW nová jedinečná reality show LIKE HAF. Nástupce populárního pořadu LIKE HOUSE nám pak ukáže čtveřici známých párů, které budou ve známé vile bojovat o titul nejlepší influencerské rodinky a výhru půl milionu korun. A pomáhat jim v tom budou i jejich psí parťáci. Čeká nás spousta šílených výzev, zábavy a možná také nějaký ten konflikt. A některé tváře by mohly přitáhnout i nějaký ten skandál.

To by mohl být případ slovenské účastnice Alex Wortex. Blogerka a influencerka už je totiž ve slovenských médiích profláklou tváří a to zejména kvůli tomu, že se nebojí kontroverze a zejména nahoty. Alex zkrátka chce, aby byla na každé akci vidět, a tak dává na odiv svůj přírodní styl a fakt, že se v podpaží i intimních místech už dlouho neholí.

Na společenské či módní akce tak často chodí v kontroverzních oblečcích, které toho moc nezakrývají. Mnohdy se navíc na nějaké zakrývání vykašlala úplně a přišla prakticky nahá. Ani na sociálních sítích se pak Alex nahoty nebojí. Podle mnohých kritiků je ale její vystupování často za hranou. Mají hejtři snad pravdu? Udělejte si názor v naší galerii!

Do vily pak dorazí se svým partnerem Michalem, který na internetu vystupuje jako Captain Wortex a ani jemu není cizí extravagantní vystupování, díky němuž vypadá jako novodobý Ježíš. Výrazný pár se pak počítá mezi raw vegany. To znamená, že konzumují pouze syrové a tepelně neupravené potraviny rostlinného původu. Do vily se s nimi přestěhuje i jejich šestiměsíční pejsek Sirius.

A proč se přihlásili do nové reality show? „Rozhodli jsme se pro novou zkušenost, protože s takto velkou reality show zatím zkušenost nemáme a zajímá nás, co nám to přinese. A taky nás zajímá, jestli to přežije náš vztah,“ říká se smíchem Alex. I přes svou extravaganci se pak považují za klidný pár, i když to někdy mezi nimi pořádně bouchne.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25.


Přečtěte si také