Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Šokující proměna Jana Bendiga v LIKE HAF! V čem se ukázal na děsivé halloweenské párty?

MilanR. Publikováno: 09.11.2022
Tento týden probíhá v oblíbené reality show LIKE HAF halloweenský týden. A soutěžící toho jaksepatří využili.

reklama

I tento týden můžete na obrazovkách stanice Prima SHOW sledovat reality show LIKE HAF, v níž čtveřice známých párů se svými psími mazlíčky bojuje o titul nejlepší influencerské rodinky a výhru půl milionu korun, k níž jim může pomoci i divácké hlasování. A soutěžící si zatím pobyt ve vile užívají ve velkém. Důkazem toho jsou aktuální díly, v nichž influenceři prožívají Halloween. Po včerejším vydlabávání dýní tak dneska dojde na další tradici tohoto strašidelného svátku – pořádně děsivou párty plnou převleků!

Soutěžící toho samozřejmě využili k tomu, aby dorazili v co nejšílenějším či nejstrašidelnějším kostýmu. A někteří vzali tento úkol opravdu poctivě a proměnili se k nepoznání. Mezi takové patřil populární zpěvák Jan Bendig, od něhož byste takový kostým rozhodně nečekali! A jeho přítel Lukáš Rejmon za ním se svým parádním převlekem o mnoho nezaostával. Která halloweenská dvojice se líbí nejvíc vám?

Nezapomeňte se dívat na dnešní díl reality show LIKE HAF v 18:25 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Inzerát na Ladušku v LIKE HAF.

VIDEO: Vztahové problémy v LIKE HAF!? Čím naštval Ladušku její přítel Bohouš?

Alex a Michal z LIKE HAF mluví o svém sexuálním životě.

VIDEO: Alex s Michalem promluvili v LIKE HAF o šokujícím intimním životě! Kdy měli naposledy sex?

reklama