Alex Wortex

30. listopadu 2022 15:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizarní večeře v LIKE HAF! Kdo snědl jídlo z bradavky či Bohoušova penisu?

LIKE HAF NIGHT SHOW (23) - Body sushi na Bohoušovi a Alex

V dnešní noční show dojde na netradiční styl stolování. Kdo odhalí své intimní partie a kdo bude žárlit?

Stejně jako každý všední den, i tentokrát vás kromě klasického dílu reality show LIKE HAF čeká pozdě večer i následná NIGHT SHOW, v níž se budou dít mnohem peprnější a odvázanější věci. A o dnešním díle to bude platit dvojnásob. Dnes večer totiž mají soutěžící za úkol vyzkoušet si gastronomický zážitek zvaný nyotaimori alias body sushi.

Jedná se o způsob stolování z Japonska, při němž je sushi servírováno z těla nahé ženy. Aby ovšem LIKE HAF ctil genderovou rovnoprávnost, bude se tento úkol vztahovat i na muže. Pomocí losování se pak rozhodne, ze kterých dvou těl se bude ten večer jíst. A těmi smolaři bude Laduščin přítel Bohouš Tříska a kontroverzní Alex Wortex.

Ani jeden z nich pak samozřejmě nejde úplně donaha a své spodní partie si nechávají zakryté. I přesto si však ostatní tuto challenge pořádně užijí, dojde dokonce i na šlehačku. Sushi pak zakrývá Alex její bradavky, této výzvy se ale rád ujme její přítel Michal a na chvíli je ostatním odhalí. Lukáš Rejmon si pro změnu vezme pochoutku z jejího chlupatého rozkroku.

Úkol si vychutná i Laduška, která se svým mlsným jazýčkem zamíří k oblasti penisu svého přítele, který si celou situaci ale úplně neužívá. Díky úkolu se ovšem všichni soutěžící pořádně rozjedou a během večera se začínají odhalovat i ostatní. Co všechno se během večera stane? A proč začne Alex mluvit o rozchodu s Michalem?

To se dozvíte v dnešní LIKE HAF NIGHT SHOW na Prima SHOW ve 22:05. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.