Showbyznys

21. listopadu 2022 15:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Švédská trojka v LIKE HAF!? Proč skončil Jan Bendig v posteli s Anetou?

LIKE HAF NIGHT SHOW (16) - Jan Bendig s Anetou v posteli

Populární zpěvák Jan Bendig se v dnešní noční show pořadu LIKE HAF pořádně rozjede. Co vášnivého dělal s Anetou a Jardou v posteli?

Máme tu nový týden a s ním samozřejmě i další díly reality show LIKE HAF, v níž známé páry bojují ve vile o titul nejlepší influencerské rodinky a výhru půl milionů korun. A pomáhají jim v tom i jejich pejsci. I dnes se můžete těšit na peprnou NIGHT SHOW, v níž se rozjede člověk, od něhož byste to možná nejméně čekali – oblíbený zpěvák Jan Bendig. Ten se většinou ve vile debat o sexu a podobných pikantních historek moc nezúčastní, protože mu nepřijdou příjemné. Dnes se ale ocitne v posteli s influencerkou Anetou, s níž bude „dovádět“. A později se k nim přidá i Anetin přítel Jarda! Co se tady sakra bude dít?

Klídek, k žádné žhavé švédské trojce tady opravdu nedošlo. To jen soutěžící měli za úkol nafotit či natočit materiál, na němž by si smlsla bulvární média, a nahrát tedy nějaký ten skandál. A Bendig si společně se svým přítelem Lukášem vymysleli právě domnělou nevěru a následnou trojku, při ní je bude Lukáš Rejmon fotit. A nutno říct, že všichni zúčastnění si „žhavé“ focení pořádně užili – obzvláště pěvecké hvězda.

To uvidíte v dnešním díle LIKE HAF NIGHT SHOW ve 22:10 na Prima SHOW. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.