Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Jan Bendig se v LIKE HAF málem pozvracel ze svého přítele! Co nechutného mu prováděl?

MilanR. Publikováno: 16.11.2022
Populární zpěvák dostal v minulé LIKE HAF NIGHT SHOW úkol, který takřka nemohl splnit. Z čeho se mu zvedal žaludek?

reklama

Úterní LIKE HAF NIGHT SHOW byla ve vile a na kanálu Prima SHOW opravdu peprná a plná šťavnatých situací. Nejenže ve vířivce došlo k radovánkám mezi Alex a Michalem, ale ještě před tím mohli diváci vidět scénku, z níž bylo minimálně jednomu člověku na zvracení. A tím nebyl nikdo jiný než populární zpěvák Jan Bendig.

V noční show si totiž na něj ostatní soutěžící připravili úkol, který mu dá opravdu hodně zabrat. Zpěvák Jan Bendig musel s přítelem Lukášem na pár hodin opustit vilu kvůli pracovním povinnostem. Ostatní soutěžící využili příležitosti a připravili pro něj několik úkolů, které musel po návratu splnit, aby se dostal s partnerem zpět do vily.

Naneštěstí vědí o jedné věci, ze které má Honza naprostou fóbii, a to jsou lidská chodidla. „Za celých devět let jsem Lukášovi nesáhl na chodidla, mám z nich totiž panickou hrůzu a přijde mi to extrémně nechutné,“ říká zpěvák. Což je ostatně poznat i při samotném plnění úkolu, kdy se Bendigovi opravdu zvedne žaludek a vypadá to, že se každou chvíli pozvrací. Jaké další úkoly musel zpěvák splnit?

To můžete dohnat v minulé LIKE HAF NIGHT SHOW v našem ARCHIVU. A nezapomeňte se dívat na nové díly každý večer na Prima SHOW.

Laduška brečí v LIKE HAF.

VIDEO: Slzy v LIKE HAF! Laduška se rozbrečí a chce odejít z vily. Co jí přítel provedl tentokrát?

Kdo zatím vede hlasování v LIKE HAF?

VIDEO: Takhle vypadají průběžné výsledky reality show LIKE HAF! Kdo absolutně propadl?

reklama