Youtubeři

15. listopadu 2022 13:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: Takhle vypadají průběžné výsledky reality show LIKE HAF! Kdo absolutně propadl?

LIKE HAF (11) - Průběžné výsledky hlasování

Jak se zatím daří jednotlivým influencerským párům ve vile?

Reality show LIKE HAF je v plném proudu a včera na stanici Prima SHOW odstartoval už její třetí týden. Známé páry se tak stále snaží prostřednictvím různých úkolů a svým chováním přesvědčit diváky, že právě oni se svými psími mazlíčky jsou nejlepší influencerskou rodinkou. Kdo ale prozatím v diváckém hlasování boduje nejvíc, a je tedy nejblíže výhře v podobě půl milionu korun? To se soutěžící dozvěděli v pondělí, jelikož jim byli ukázány průběžné výsledky hlasování. A mnozí z nich zůstali v šoku.

Suverénně nejoblíbenějším párem u diváků je totiž známý zpěvák Jan Bendig se svým přítelem Lukášem. Zatímco pěvecká hvězda byla z výsledku překvapena, mnozí soutěžící v čele s Laduškou jeho úspěch očekávali. Co ale nečekal zřejmě nikdo, je poslední místo extravagantního slovenského páru Alex s Michalem. Wortexákům totiž na tabuli svítí prozatímních nula bodů od diváků, což je hodně studená sprcha.

Nikdo si pak nemůže moc vysvětlit, co za jejich prozatímním neúspěchem zatím stojí. „Možná náš fanklub nehlasoval nebo to pro ně bylo nějaké náročné,“ říká ve zpovědnici Michal alias Captain Wortex. Alex si pak myslí, že za jejich posledním místem stojí také fakt, že mají málo dětských fanoušků a podle ní také někteří diváci nemohou skousnout fakt, že jsou Slováci. Myslíte si, že jsou tyto domněnky pravdivé? A dokážou se Alex s Michalem v příštích týdnech odrazit od dna?

To uvidíte v nových dílech reality show LIKE HAF každý všední den v podvečer na Prima SHOW. Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU. Hlasovat pro svého favorita můžete na našich stránkách.