Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Slzy v LIKE HAF! Laduška se rozbrečí a chce odejít z vily. Co jí přítel provedl tentokrát?

MilanR. Publikováno: 16.11.2022
Vztahové problémy mezi oblíbenou tiktokerkou a jejím přítelem Bohoušem pokračují. Podaří se jim současnou krizi vůbec vyřešit?
Mladá influencerka Lada Horová.
Laduška
Lada Horová aka Laduška je populární českou tiktokerkou a influencerkou, která se proslavíla... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HAF je v plném proudu a jak se ukazuje, tak pro některé známé páry, jež se svými pejsky v pořadu soutěží, je účast ve vile slušnou zkoušku vztahu. Platí to zejména o tiktokerce Ladušce a příteli Bohoušovi Třískovi. Už minulý týden mezi nimi došlo ve vile k drsné hádce a jak se zdá, napětí mezi nimi vůbec nezesláblo. Spíš naopak. Od pondělí, kdy se Bohouš svěřil ve vířivce s jednou vtipnou historkou, je nálada mezi nimi na bodu mrazu a Laduška příteli vyčítá, že s ní vůbec nekomunikuje. A dnes influencerku jeho odtažitost dožene až k slzám.

Laduška už v LIKE HAF neudrží emoce na uzdě, začne brečet, a dokonce píše své mamince, že chce domů. Jedinou oporou se zdá být její pejsek Teddy, jehož drží celou dobu v náručí. Bohouš mezitím sedí venku a s Janem Bendigem a ostatními diskutuje o tom, co mu na Ladušce poslední dobou tolik vadí. Nemůže totiž překousnout fakt, že se jeho partnerka před kamerami chová jinak a navíc na něj dle jeho slov často štěká. „Já bych to přirovnal k situaci, když jsi mezi lidmi. Tady je navíc jen ta kamera. A to není přeci důvod se měnit,“ tvrdí Bohouš. Populární zpěvák a ostatní se snaží situaci uklidnit. Laduška ale pláče dál a zdá se, že celá situace bude eskalovat i v dalších dílech. Dokáže pár současnou krizi vyřešit?

To se dozvíte v novém díle reality show LIKE HAF už dnes v 17:55 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Hádka v LIKE HAF.

VIDEO: Drsná hádka mezi Laduškou a jejím přítelem v LIKE HAF! Co dohnalo influencerku téměř k slzám!

Inzerát na Ladušku v LIKE HAF.

VIDEO: Vztahové problémy v LIKE HAF!? Čím naštval Ladušku její přítel Bohouš?

reklama