Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO 18+: Sex v LIKE HAF? Alex s Michalem dováděli ve vířivce. Co jim na to řekli ostatní?

MilanR. Publikováno: 15.11.2022
Došlo v reality show k prvnímu sexu před kamerou, nebo se jedná o velmi peprný prank?

reklama

Jak už asi víte, tak kromě klasických dílů reality show LIKE HAF můžete na kanálu Prima SHOW sledovat i necenzurovanou a odvázanější verzi LIKE HAF NIGHT SHOW, v níž samozřejmě dojde i na spoustu situací se sexuální tematikou. A dnešní díl bude stát v tomto ohledu opravdu za to! Slovenský pár Alex s Michalem, který je znám svým několikaměsíčním celibátem, si totiž svůj soukromý čas ve vířivce užívá až příliš a dojde zde k hodně divokým radovánkám!

Alex zkrátka dostane na svého přítele chuť, sedne si na něj, sundá si podprsenku a po chvíli poskakování začne vzrušeně vzdychat! Že by si dvojice na zahradě před kamerami opravdu užívala sex? Záběry i Michalův smích vám možná napoví, že vše bylo trochu jinak. Co ale na jejich vzrušující chvilku řeknou ostatní, když je po chvíli nachytají?

To uvidíte v dnešním díle LIKE HAF NIGHT SHOW ve 23:05 na Prima SHOW. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Alex a Michal z LIKE HAF mluví o svém sexuálním životě.

VIDEO: Alex s Michalem promluvili v LIKE HAF o šokujícím intimním životě! Kdy měli naposledy sex?

Nejskandálnější fotky Alex Wortex z LIKE HAF.

GALERIE 18+: Nejskandálnější fotky Alex Wortex z LIKE HAF. Influencerka už ukázala naprosto vše!

reklama