Youtubeři

29. listopadu 2022 15:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Soutěžící z LIKE HAF reagují na kauzu Ladušky se psem! Co podle nich udělala tiktokerka špatně?

LIKE HAF (22) - Soutěžící reagují na kauzu Ladušky

Tento týden se bude v oblíbené reality show řešit velká internetová kauza minulého týdne. Co na ni budou říkat ostatní?

Ústřední téma dnešního dílu reality LIKE HAF bylo jasné vlastně dlouho dopředu. Je to totiž přesně týden, co se na sociálních sítích začala řešit kauza okolo Ladušky a jejího psa Teddyho. Její bývalá kamarádka přišla skrz reakční kanály s obviněním, že se o psa více než rok a půl starala a tiktokerka do reality show LIKE HAF nejevila o svého mazlíčka moc zájem. Kritici proto začali Ladušku obviňovat, že se nyní začala o pejska zajímat pouze kvůli účasti ve vile a mazlíčka by měla dát zpátky ženě, k níž má pes podle nich větší citové pouto.

A jelikož se epizody natáčí s týdenním předstihem, právě nyní uvidíte, jak na celou kauzu reagovala Laduška i ostatní obyvatelé ve vile. Těm se tiktokerka snažila otevřeně ukázat svoji verzi příběhu a vysvětlit jim, jak se věci mají. A opakuje jim v podstatě stejné argumenty, které zveřejnila i ve svém reakčním videu. Tvrdí, že se snažila Teddyho celou dobu získat zpátky, její kamarádka ji ale ignorovala, vymlouvala se a kladla si údajně i velmi nesmyslné podmínky. Mladá hvězdička ovšem místo toho, aby celou záležitost řešila právně či s policií, odletěla kvůli ztroskotanému vztahu do zahraničí. Před ostatními pak uznává, že právě tohle byla z její strany chyba a dnes už by se zachovala jinak.

Ostatní soutěžící si pak její verzi v pořadu vyslechnou a v podstatě se postaví na její stranu. Uznávají, že každá mince má dvě strany a souzní spíše s Laduškou. Zároveň ale moc nechápou, že nechala věc dojít tak daleko. Mnoho z nich se pak shoduje, že měla o Teddyho bojovat o něco víc. „Já bych nečekal nějakej rok a čtvrt. Já bych zburcoval policii, použil sociální sítě, abych psa, kterého chci, dostal zpátky. Za to by zasloužila Laduška na p*del,“ řekne bez obalu ve zpovědnici Lukáš Rejmon, přítel Jana Bendiga. „Kdyby mně po dvou dnech nebo po týdnu někdo neodepisoval a měl mého psa u sebe, tak mu vykopnu dveře a toho psa si prostě vezmu,“ přidává se influencerka Aneta. Jak se vyjádří k internetové kauze ostatní?

To se dozvíte v dnešním díle reality show LIKE HAF v 18:05 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.