Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Šok a slzy v LIKE HAF! Kdo nečekaně opustil vilu?

MilanR. Publikováno: 28.11.2022
Dnes čeká soutěžící oblíbené reality nepříjemné překvapení! Kdo se po víkendu nevrátil do vily?

reklama

Máme tu další týden reality show LIKE HAF, kterou můžete sledovat na kanále Prima SHOW. A dnes čeká influencerské páry velká emotivní jízda a nečekaná rána, s níž se budou velmi těžce srovnávat. Když se totiž soutěžící sejdou po víkendu zpět ve vile, tak zjistí, že jeden pár chybí. Nezvěstnými se stávají zpěvák Jan Bendig a jeho přítel Lukáš. Nejhorší obavy ostatních se pak vyplní ve chvíli, kdy je jim na televizi puštěno jejich dojemné video, v němž se s obyvateli vily loučí a oznamují, že se již do LIKE HAF nevrátí!

Všichni jsou samozřejmě totálně v šoku a Laduška s Anetou neskrývají své slzy. K těm ostatně nemá daleko ani část pánského osazenstva. Zejména Laduška, kterou pojí s Bendigem velké přátelství, je z celé situace vyřízená, chodí po pokojích a doufá, že se oblíbený pár pouze někam schoval. „Je mi to moc líto. Mám ty kluky fakt moc ráda. Ať si o nich každý myslí, co chce, tak mají srdce na správném místě,“ říká influencerka ve zpovědnici. Ani Aneta se z nečekané události nemůže vzpamatovat a stále v koutu duše doufá, že se jedná pouze o prank. Má pravdu, nebo se Bendig s Lukášem Rejmonem do vily už opravdu nevrátí?

To uvidíte v dnešním díle reality show LIKE HAF v 18:05 na Prima SHOW. Minulé díly můžete sledovat v našem ARCHIVU.

Laduška promluvila o kauze s Teddym.

VIDEO: Laduška z LIKE HAF reaguje na kauzu okolo Teddyho. Komu pes ve skutečnosti patří?

Jan Bendig s Anetou a Jardou v posteli.

VIDEO: Švédská trojka v LIKE HAF!? Proč skončil Jan Bendig v posteli s Anetou?

reklama