Youtubeři

23. listopadu 2022 16:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Laduška z LIKE HAF reaguje na kauzu okolo Teddyho. Komu pes ve skutečnosti patří?

Hvězda reality show reaguje na velkou internetovou kauzu posledních dní. Co říká na drsná obvinění?

Lidé, co tráví spoustu času na TikToku i YouTube, už asi zaznamenali nepěknou kauzu okolo známé influencerky a účastnice reality show LIKE HAF Ladušky. Ta byla totiž obviněna z toho, že se o svého pejska Teddyho, s kterým do vily vstoupila, téměř dva roky nestarala a v podstatě už by se dalo říct, že už ani není moc její. Celou kauzu odstartovalo video reakčních youtuberů Stay12 a Radyho, kteří měli informace od její kamarádky Adély.

Právě u ní a její rodiny pejsek dlouhou dobu pobýval kvůli hlídání a Laduška se podle kritiky začala o Teddyho zajímat až před startem reality show. A když tiktokerka dostala psa zpátky, přestala údajně na zprávy své kamarádky reagovat a ani v televizi nijak nezmínila, u koho pes poslední dobu ve skutečnosti byl.

Mnoho lidí si tak na internetu myslí, že Lada se o psa začala zajímat až ve chvíli, kdy ho kvůli show potřebovala, ale pes už má reálně větší pouto k rodině, u níž dlouhé měsíce žil. A také nemohli pochopit, jak může dát někdo svého psa na hlídání na tak dlouho dobu, Vznikl proto internetový trend #vraťteteddyho, v němž hejtři chtějí, aby Laduška i přesto, že je mazlíček její, vrátila Teddyho druhé rodině. Tiktokerka se ocitla pod velkým útokem a tlakem hejtrů. Laduška proto nenechala situaci jen tak a přišla s vlastním vyjádřením.

V něm tvrdí, že vše bylo trochu jinak. Influencerka dala psa opravdu Adéle na hlídání a to kvůli účasti v reality show LIKE HOUSE. Jenže po skončení pořadu se prý její kamarádka začala vymlouvat a nechtěla jí Teddyho vrátit. Místo toho ji prý ignorovala a později si vymýšlela podivné požadavky, např. že Laduška může psa vidět pouze tehdy, když u toho bude i sama Adéla. Jenže mladá hvězdička místo toho, aby situaci více řešila, tak odletěla na delší dobu do ciziny. Nyní uznává, že tohle byla chyba.

Možnost, jak dostat psa zpátky, se jí otevřela až s účastí v reality show LIKE HAF, kdy prý Adéle slíbila, že si psa nyní půjčí a poté jí psa vrátí. To byla však lest, kterou chtěla Laduška docílit toho, aby se jí čtyřnohý mazel vrátil domů. Influencerka pak rázně říká, že pes je její, k druhé rodině se nevrátí a že Teddyho miluje z celého svého srdce. Tímto vyjádřením navíc kauzu pokládá za uzavřenou. Mnoho lidí a zejména její hejtři jí ale stále nevěří, její vyprávění prý nedává v mnoha věcech smysl a nedodala ani dostatek důkazů. Podle mnohých pejskařů a jejích kritiků by pak v případě velké lásky k Teddymu udělala už dříve první poslední, aby se k ní chlupatý kamarád vrátil dříve. Svůj názor si však z této situace asi musí vytvořit každý sám.

Nové díly reality show LIKE HAF sledujte každý podvečer na PRIMA SHOW. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také