Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Jak to vypadá ve vile LIKE HAF? Interiérem diváky provedl Jan Bendig s přítelem

David F.. Publikováno: 02.11.2022
Kolik zábavy si influenceři užijí ve vile LIKE HAF?

reklama

Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci už několik dní soutěží o titul nejlepší influencerské rodiny. Pár, který překoná všechny výzvy a získá největší podporu diváků, vyhraje půl milionu korun. Jedinečná reality show LIKE HAF běží na Prima SHOW každý den od 18:25.

Čtyři páry, jejich psí mazlíčci, dva měsíce a jedna vila, to je show LIKE HAF, která bude bavit diváky už od dnešního dne. LIKE HAF je volné pokračování oblíbené reality show LIKE HOUSE.

Jak že to ale vlastně uvnitř vily vypadá? Jakou výbavu mají influenceři dostupnou na filmové večery? A kdo bude po pejscích uklízet jejich smradlavé dárečky? To všechno ukázal před začátkem natáčení herec a zpěvák Jan Bendig spolu se svým přítelem Lukášem Rejmonem v reportáži přímo z centra dění.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05.

Jan Bendig si v LIKE HAF zahrál na Dádu Patrasovou 1

VIDEO: Nová výzva v LIKE HAF pořádně zatopila soutěžícím. Jan Bendig parodoval Dádu Patrasovou

Zpěvák Jan Bendig v LIKE HAF.

Reality show LIKE HAF

reklama