Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Finále LIKE HAF je tady! Vyhrají půl milionu Aneta s Jardou, nebo wortexáci?

MilanR. Publikováno: 23.12.2022
Reality show s influencery a pejsky došla do velkolepého finále. Kdo si odnese astronomickou výhru?
Influencerka Alex Wortex.
Alex Wortex
Alex Wortex je slovenská blogerka a influencerka, která je v médiích našich sousedů už dosti... Přečíst celé

reklama

Ano, čtete správně. Dva měsíce utekly jako voda a reality show LIKE HAF doputovala ke svému konci. Několik týdnů se známé páry snažily diváky přesvědčit, že právě oni jsou tou nejlepší influencerskou rodinkou, která si odnese výhru v podobě půl milionu korun. Reality show byla plná vtipných, ale také dosti vyhrocených situací. Řešila se Ladušky kauza okolo psa Teddyho, vyloučení Jana Bendiga s přítelem Lukášem Rejmonem či nevraživost Lady k Anetě, která dospěla až k ošklivému bodyshamingu. Ostatně, velmi napjatá atmosféra mezi páry bude panovat i dnešní poslední den a dojde i na slzy!

Hlavní událostí je ale samotné vyhlášení vítězů, kde se mezi páry strhl velmi napínavý souboj. Zejména mezi dvěma páry byl pak souboj napínavý do poslední chvíle. A to mezi Anetou s Jardou a Alex s Michalem. Zatímco první jmenovaní poslední týdny začali více bodovat u diváků, wortexákům se dařilo nejvíce při plnění výzev a ve vile celkově. A rozdíl mezi prvním a druhým místem nebude příliš velký. Kdo nakonec zvítězí?

To se dozvíte v dnešním díle reality show LIKE HAF v 18:05. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Adam Kajumi v LIKE HAF.

VIDEO: Adam Kajumi se v LIKE HAF ostře pustil do Ladušky! Čím ho jeho kamarádka naštvala?

Návrat Ladušky do LIKE HAF.

VIDEO: Laduška se po kolapsu vrací do LIKE HAF a zesměšňuje Anetu. Co drsného jí na to řekne Tadeáš?

reklama