Youtubeři

8. prosince 2022 15:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HAF! Proč Laduška sprostě zaútočila na Anetu?

LIKE HAF (29) - Laduška útočí na Anetu

Dnešní nečekaný odchod Jana Bendiga s Lukášem Rejmonem ostře zamává vztahy ve vile. Z čeho viní Laduška Anetu a proč jí začne sprostě nadávat?

Na dnešní díl reality show LIKE HAF diváci jen tak nezapomenou. Z vily totiž odejdou největší favorité celé soutěže, zpěvák Jan Bendig s přítelem Lukášem Rejmonem. Právě ten je totiž produkcí vyloučen za porušení pravidel, kdy odmítne splnit týdenní výzvu a jsou mu sečteny i jeho další hříchy z minulosti. Společně s ním pak samozřejmě odejde i jeho partner Jan Bendig. Celá situace pak vyvolá ve vile velké emoce, a to zejména u Ladušky, která se s nečekaným odchodem svých kamarádů nemůže smířit. A našla si svého viníka, na němž si hodlá vylít svou zlost.

Z odchodu Honzy s Lukášem totiž začne vinit influencerku Anetu Kurkovou. Právě ona totiž měla podle Ladušky poslat produkci část konverzace, v níž má Lukáš údajně nabádat ostatní soutěžící, aby úkol týdne nesplnili. Na Anetě proto nenechá nit suchou a začne na ni sprostě křičet a ze všeho ji obviňovat. Ke svému nařčení ale nepředloží žádné důkazy. A nedokázala svůj názor příliš vysvětlit ani příteli Anety, Jardovi.

„Odešli jenom kvůli tomu, že jeden falešný a prolhaný člověk má kvůli půl milionu asi zapotřebí podrazit i toho nejlepšího kamaráda,“ tvrdí Laduška. Aneta ovšem jakékoliv nařčení odmítá a vlastně ani nechápe, proč na ni mladá tiktokerka řve. „Důkaz neřekla, důvod neřekla. Já se s Laduškou vůbec nebudu o těchto věcech bavit, protože to vůbec nemá smysl,“ říká Aneta Kurková. Z těchto dvou influencerek už zkrátka nejlepší kamarádky asi nebudou. Nechme se překvapit, jak vyhrocený bude jejich vztah v následujících týdnech.

Dívejte se na LIKE HAF dnes v 18:05 na PRIMA SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.