Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Jan Bendig definitivně končí v LIKE HAF! Jeho přítel Lukáš porušil závažné pravidlo

MilanR. Publikováno: 08.12.2022
Největší šok reality show LIKE HAF je tady! Největší favorité na výhru museli kvůli porušení pravidel porušit vilu.

reklama

Dnešní díl reality show LIKE HAF bude patřit rozhodně mezi ty nejvyhrocenější a nejvíc šokující v celé soutěži. Pořad totiž bude nucen opustit Lukáš Rejmon a spolu s ním odejde i jeho přítel, zpěvák Jan Bendig! Oba přitom vedli divácké hlasování a byli velkými favority na výhru! A co se ve vile vůbec stalo? Lukáš se totiž rozhodl bojkotovat týdenní výzvu, kterou měli soutěžící ve vile splnit. Neměli ji totiž vytvořit ve svých párech, ale v prohozených dvojicích. A proti tomu se Lukáš hlasitě postavil a zčásti s ním souhlasili i ostatní. Jenže to nebyl jeho první prohřešek proti pravidlům. Podle produkce měl pak nabádat i ostatní soutěžící, aby úkol týdne také neplnili.

Produkce pořadu se ho po dlouhém uvážení rozhodla z vily vyloučit, společně s ním se rozhodl odejít i partner Jan Bendig. „Show LIKE HAF byla pro mě neskutečná příležitost. Nepřišel jsem vyhrát, i když se nám to v celkovém bodování od začátku s Lukášem dařilo. Do soutěže jsem šel s tím, že zažiji něco nového, a to se mi splnilo. Kde jinde bych šel do tanečních, zkusil jízdu na motorkách, zašel na psí závody nebo zažil se svýma pejskama tolik dobrodružství. LIKE HAF byla skvělá příležitost a já jsem za ni vděčný. Budu na ni vzpomínat do konce života, a proto jsem se rozhodl věnovat 100 000 korun na vybraný psí útulek. Protože pomáhat se má,“ napsal později Jan Bendig na Instagramu. Jejich odchodem to ovšem rozhodně nekončí, obrovská hádka se následně spustila mezi Anetou a Laduškou. Nový díl reality show LIKE HAF si zkrátka nenechte ujít.

Dívejte se na LIKE HAF dnes v 18:05 na PRIMA SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Jan Bendig s Anetou a Jardou v posteli.

VIDEO: Švédská trojka v LIKE HAF!? Proč skončil Jan Bendig v posteli s Anetou?

Proč bylo Bendigovi na zvracení? 1

VIDEO: Jan Bendig se v LIKE HAF málem pozvracel ze svého přítele! Co nechutného mu prováděl?

reklama