Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Adam Kajumi se v LIKE HAF ostře pustil do Ladušky! Čím ho jeho kamarádka naštvala?

MilanR. Publikováno: 22.12.2022
Speciální host tohoto týdne zjistí o své dlouholeté kamarádce věci, které asi vědět nechtěl.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Máme tu poslední dny reality show LIKE HAF a už zítra se dozvíme, jaký influencerský pár si odnese výhru půl milionu korun. Dnes večer však soutěžící zažijí poslední společnou večeři. I když to pak měl být čas plný vzpomínání a dojetí, panuje mezi některými účastníky stále velmi napjatá atmosféra. A to samozřejmě zejména mezi Laduškou a dvojicí Anet a Jarda. Právě v dnešním díle totiž soutěžící zhlédnou epizodu, v níž Laduška parodovala svou konkurentku a dokonce si dělala legraci z její váhy. Dopustila se tak ošklivého bodyshamingu, za který si tiktokerka vyslechla na sociálních sítích velkou porci kritiky. A k té se dneska přidal i Adam Kajumi, který je tento týden v LIKE HAF jako host a s Ladou se několik let kamarádí.

Když totiž viděl díl s bodyshamingem, neskrýval ve zpovědnici své zklamání a údiv nad tím, jak ještě v dnešní době může podobné zesměšňování někomu přidat normální a vtipné. K jeho kritice se později přidala i Natálie Grossová. „Snažili se dělat, že je tlustší. A to je něco, co mě hodně nas*alo!“ říká Adam, který přitom většinu týdne fandil právě hlavně Ladušce a příteli Bohoušovi. „Já se stavil hlavně za ně, protože to jsou oni, kdo tu dělají tu hlavní show,“ dodává Kajumi. A zdá se, že jeho podpora dlouholeté kamarádce je po jejím posledním trapasu minulostí.

Dívejte se na nový díl reality show LIKE HAF dnes v 18:05 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Adam Kajumi a Natálie Grossová v LIKE HAF.

VIDEO: Adam Kajumi a Natálie Grossová míří do LIKE HAF! Co prozradili o svém tajemném vztahu?

Návrat Ladušky do LIKE HAF.

VIDEO: Laduška se po kolapsu vrací do LIKE HAF a zesměšňuje Anetu. Co drsného jí na to řekne Tadeáš?

reklama