Youtubeři

15. prosince 2022 15:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Laduška se po kolapsu vrací do LIKE HAF a zesměšňuje Anetu. Co drsného jí na to řekne Tadeáš?

LIKE HAF (34) - Návrat Ladušky

Tiktokerka se po nervovém zhroucení vrací zpátky do reality show. A na své sokyni nenechává nit suchou.

Ve včerejším díle reality show LIKE HAF fanouškům tiktokerky Ladušky pořádně zatrnulo. Kontroverzní influencerka totiž neustála atmosféru ve vile a další tlak na svou osobu kvůli kauze s pejskem Teddym a nervově se zhroutila. Na místo musela přijet záchranka, která ji ihned odvezla do nemocnice a mnozí se obávali, zda se Lada do soutěže vůbec ještě dokáže vrátit. Lékaři jí totiž podle Bohoušových slov v minulém díle návrat zpátky nedoporučovali. Teď je ale všechno jinak.

Laduška s Bohoušem se totiž do reality show vrátila hned druhý den. A zatímco Alex Wortex s Michalem neskrývali radost, Aneta s přítelem Jardou si o jejím včerejším odvozu sanitkou evidentně myslí své. Stejně jako o Laduščině negativním postoji vůči nim, na němž se samozřejmě vůbec nic nezměnilo. „Prý byla i na psychiatrii. Myslím si, že si ji tam měli nechat,“ říká nekompromisně o Ladušce Jarda.

Radost z jejího chování pak nemá radost ani influencer Tadeáš Kuběnka, který se do vily přistěhoval tento týden. Ladušce totiž otrnulo evidentně natolik, že se nebojí na Anetu, kterou stále obviňuje z vyloučení Jana Bendiga s Lukášem Rejmonem, dál útočit. Tiktokerka tak natáčí o Anetě své týdenní video, v němž svou rivalku otevřeně zesměšňuje. Tadeáše pak nejvíc vytočil fakt, že si dělá legraci i z Anetiny váhy a dopouští se tvz. bodyshamingu. Laduška tím u Tadeáše překročila onu pomyslnou čáru a nechápe, jak se někdo v jejím věku může takhle chovat. Ano, v LIKE HAF bude zase pořádně dusno a veselo.

To uvidíte v dnešním díle reality show LIKE HAF v 18:05 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.