Youtubeři

14. prosince 2022 14:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záběry ze zhroucení Ladušky v LIKE HAF! Co vedlo k jejímu psychickému kolapsu?

LIKE HAF (33) - Psychické zhroucení Ladušky

Co všechno vedlo k dramatickým událostem okolo Ladušky, kvůli nimž musela do vily přijet záchranka?

Je to přesně týden, co tiktokerka Laduška vyděsila všechny své fanoušky. Influencerka totiž během natáčení reality show LIKE HAF zkolabovala a na místo musela přijet sanitka, která ji odvezla do nemocnice. A vy budete moci v dnešní epizodě celou situaci zhlédnout a také vidět, co k dramatické události vedlo.

Atmosféra ve vile je totiž nadále na bodě mrazu. Laduška pořád napadá Anetu za to, že svým činem údajně přispěla k vyloučení Jana Bendiga s jeho přítelem Lukášem, a zároveň ji nařkla z toho, že si pořídila psa kvůli reality show. Na Anetinu stranu se však připojil nový obyvatel vily, vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka, který má o Ladušce svůj jasný názor a rád by se s ní dostal do konfliktu. Celý den je tak plný hádek, v nichž se navíc začne opět velmi řešit kauza okolo Laduščina pejska Teddyho. A Laduška celou vyhrocenou situaci psychicky už psychicky nezvládne.

Tiktokerka chce nejdřív na záběrech zavolat svému psychiatrovi, později se však její stav zhorší, začne se jí hůře dýchat, a dokonce údajně necítí ruce. Přítel Bohouš ji proto vezme do pokoje, kde zavolá záchranku. Ta brzy opravdu přijede a lidé ze záchranné služby odvezou Ladu do nemocnice. Všichni ostatní jsou z události v šoku. Je situace opravdu vážná? Znamená to, že se tiktokerka se svým přítelem do reality show už nevrátí? A co si o celé o jejím stavu bude myslet kontroverzní Tadeáš?

To uvidíte v dnešním díle reality show LIKE HAF v 18:05 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.