Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tadeáš Kuběnka a Simona jsou zpátky ve vile! Proč se influencer v LIKE HAF málem pozvracel?

MilanR. Publikováno: 05.12.2022
Vítězové LIKE HOUSE navštívili účastníky nové reality show. A byla z toho samozřejmě pořádná párty.
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Máme tu další týden oblíbené reality show LIKE HAF, který začne pořádně rozjetou mikulášskou párty. Ta bude dokonce tak divoká, že si na ní budete muset počkat až do necenzurované NIGHT SHOW. Obyvatelé vily pak měli tentokrát kvůli večírku dva úkoly, připravit si kostým a k tomu ještě mohl každý pár pozvat dva hosty. Influencerka Aneta Kurková se jako jedna z mála rozhodla této příležitosti využít k pořádné show a pozvala proto dva vítěze reality show LIKE HOUSE, kontroverzního Tadeáše Kuběnku a Simonu Tvardek.

Oblíbení influenceři se tak po čase opět vrátili do známé vily a rozjeli to zde jako za starých časů. Zejména Tadeáš zase ukázal, že stále dokáže provokovat a má pořádně prořízlou pusu. Z účasti pejsků ve vile ale neměl úplnou radost. Má na ně totiž podle svých slov menší fóbii, vadí mu jejich zápach a aby toho nebylo málo, tak při strkanici se Simonou na zahradě šlápnul do lejna. A z toho se mu udělalo tak špatně, že se málem pozvracel. I přesto ovšem následná kalba stála za to. Kdo se nejvíce opije. A koho si vyhlédla Alex jako náhradníka za Michala, s nímž už prý nechodí?

To se dozvíte v dnešním díle LIKE HAF NIGHT SHOW ve 22:05 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Tadeáš Kuběnka o Simoně. 1

VIDEO: Tadeáš Kuběnka se pustil do své kamarádky Simony! A kdo podle něj ukázal v LIKE HOUSE 3 penis?

Konec přátelství Tadeáš Kuběnky a Simony Tvardek.

VIDEO: Tadeáš Kuběnka drsně promluvil o konci přátelství se Simonou Tvardek! Co se mezi nimi stalo?

reklama