VIDEO: Tadeáš Kuběnka drsně promluvil o konci přátelství se Simonou Tvardek! Co se mezi nimi stalo?

Na sociálních sítích byli vítězové dvou řad LIKE HOUSE nerozdělitelnou dvojicí a nejlepšími přáteli. To už je však minulostí.

Tadeáš Kuběnka a Simona Tvardek – známá dvojice ze sociálních sítí a postupní vítězové druhé a třetí řady reality show LIKE HOUSE, jež si svým osobitým a výrazným chováním získala jak hodně fanoušků, tak hejtrů. A taky duo, které bez sebe nedalo na internetu či ve společnosti ani ránu, svým humorem se skvěle doplňovalo, mělo společnou youtuberskou show Ikony z Moravy a velmi se podporovalo i během obou řad LIKE HOUSE.

Ostatně, byla to do značné míry i podpora Tadeáše a jeho fanoušků, co zajistilo Simoně vítězství ve třetí řadě. Jenže v posledních týdnech jako by se po nich slehla zem. Tadeáš ani Simona nesdíleli žádné společné Stories, nenatáčeli nové díly Ikon a fanoušci se začali obávat, že se mezi nimi něco stalo. A měli bohužel i pravdu.

Tadeáš Kuběnka totiž v youtuberském pořadu HONEYTALK influencerky Veronicy Biasiol potvrdil, že jejich přátelství se za poslední týdny výrazně změnilo a jejich velké pouto je nejspíš definitivně u konce. I když mezi nimi nepanuje žádné nepřátelství, zřejmě vyplula na povrch řada neshod a rozdílností. A jak říká sám Tadeáš, nejspíš mu v řadě věcí došla s vítězkou LIKE HOUSE 3 trpělivost. A nejvíce mu chyběla věrnost či vděk za to, co všechno pro čím dál populárnější influencerku udělal.

„Přijde mi, že jsem jí dával fakt všechno. Vzal jsem ji z Frýdku do Prahy, tady jsem ji živil půl roku a neříkám, že by mi to dlužila, ale přijde mi, že v tom vztahu nebyla žádná loajalita či pomocná ruka z její strany,“ vysvětlil v talk show Tadeáš. „Neříkám, že bych ji nenáviděl či nějak hejtoval, ale přijde mi, že se náš vztah hodně změnil a už to asi nikdy nebude stejné. Už nemám zapotřebí někomu dělat otce, manažera, kamaráda a všechno možný a ten člověk vám pak dá nazpátek úplné minimum,“ dodává Kuběnka.

Influencer pak sice nechtěl vytahovat tzv. špínu, ale stejně si v talk show postěžoval na její laxní přístup, když musel např. při natáčení Ikon z Moravy většinu věcí zařizovat sám a vždy ho něčím dokázala vytočit. A zdá se, že jednou pohár trpělivost zkrátka přetekl. Říká Tadeáš pravdu, nebo je to celé ještě úplně jinak a Simona by měla k jejich přátelství také co říci? Uvidíme, zda se to někdy dozvíme. Aktuálně to ale vypadá, že ještě před pár měsíci nesmrtelnému přátelství definitivně odzvonilo.


Přečtěte si také