Youtubeři

17. května 2022 15:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka přiznal, kolik vydělává! Na jakou částku si měsíčně přijde?

Tadeáš přiznal, kolik vydělává! Na kolik si podle něj přijde LukTuma?!

Oblíbený influencer se v nové reakci na LIKE HOUSE 3 rozpovídal o svých výdělcích. Kolik vydělává? A na jaké peníze si podle něj přijde Luktuma?

Stejně jako každý týden, i tentokrát se můžete v exkluzivních bonusových videích k LIKE HOUSE 3 těšit na reakci vítěze uplynulé řady Tadeáši Kuběnky, který reaguje na události uplynulého týdne. A i tentokrát bude jeho komentář pořádně peprný a plný zajímavých situací. Tadeáš má samozřejmě co říct k jasnému diváckému vedení své kamarády Simony, jejíž první místo je podle něj absolutně zasloužené. Stejně jako propad Hanky Gelnarové, u níž Tadeáš nešetří kritikou.

Minulý týden se pak nesl ve znamení byznysu. Tadeáš proto mimochodem prozradil, kolik si vydělá měsíčně díky sociálním sítím peněz. V průměru si podle svých slov přijde na 70 tisíc korun měsíčně, kvůli jeho životnímu stylu mu toho však na účtu moc nezbyde. Zpochybňuje pak slova Luktumy, který tvrdí, že si vydělá za měsíc klidně i sto tisíc. To však podle Tadeáše nejspíš není pravda a jeho příjmy se mohou pohybovat okolo 40 tisíc. Co dalšího si myslí o soutěžících LIKE HOUSE 3? A jaké tajemství prozradil na Vojtu Medlena? To se dozvíte v další Tadeášově exkluzivní reakci na LIKE HOUSE 3!

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.