Videa

11. května 2022 18:29

redakce Prima Lajk

Kontroverzní Hrušková z Prostřeno! už dříve řádila v LIKE HOUSE. Podívejte se, jak se hádala s Tadeášem Kuběnkou

LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW (13) - Hádka s Janou Hruškovou

Tento týden je hlavní tváří oblíbeného pořadu Prostřeno! bez debat svérázná herečka Jana Hrušková. Je ovšem také provokující tiktokerkou, která v minulosti zvedla ze židle i vítěze LIKE HOUSE 2, Tadeáše Kuběnku.

Tento týden je v populární kuchařské soutěži Prostřeno! zase pořádně vypečený. Jednou ze soutěžících je totiž také kontroverzní herečka, zpěvačka či aktivistka Jana Yngland Hrušková, která je na sociálních sítích známá svými často extrémistickými názory a lidé často nevědí, co myslí vážně a co jako rádoby vtipnou provokaci. Nesnáší politickou korektnost a do konfliktu by se s ní nechtěl pouštět nikdo.

Ostře se staví proti migraci nebo islámu, v roce 2018 kandidovala na prezidentku a její sestra, známá herečka a Popelka Eva Hrušková, s ní kvůli jejím názorům údajně ztratila společnou řeč. Také v Prostřeno! jí je všude plno, v úterý lezla hostitelce do postelí (včetně té dětské), neustále mluví a strhává na sebe pozornost. U diváků proto její osoba vzbuzuje po právu velkou diskuzi. Není to však poprvé, co na sebe Hrušková v televizi hlasitě upozorňuje.

Před půl rokem ji totiž mohli mladí diváci vidět ve druhé řadě reality show LIKE HOUSE, kam přišla na pozvání influencera Sebastiana Šikla jako host. Opět ovšem rozjela svou provokativní a urážející kanonádu. Youtubera Freescoota nazvala ko*otem a nechtěla se omluvit. Mnohem větší výměnu názorů ovšem měla s pozdějším vítězem LIKE HOUSE 2 Tadeášem Kuběnkou a Terezou Koubkovou alias Holkou z Letné.

Tadeáš už v minulosti totiž Janu kritizoval za její názory na LGBT komunitu. A v LIKE HOUSE ho svými názory vytočila doběla „Jednou za čas musíš vojet nějakou holku a budeš mít dítě,“ reagovala Hrušková na Tadeášova slova o nespokojenosti s právy gayů a nemožnosti adoptovat dítě. To už Tadeáš nevydržel a začal Janu častovat sprostými slovy. Nakonec herečku vyhodil Freescoot před vilu.

Jana to později rozjela na sociálních sítích a do Tadeáše Kuběnky se pustila až nechutným způsobem: „Já si myslím, že se vší určitostí vyrůstal jenom s matkou a nemá fotra, aby mu rozbil držku. Možná byl navíc sexuálně zneužívaný, a proto se chová jako ho*ado,“ řekla na adresu Tadeáše. Ten nenechal její slova bez reakce.

„Jana je člověk, co je schopný říct jakékoli nechutnosti, ale klesla nízko, když si o mně jako člověku, jehož vůbec nezná, dovolila říct, že mě v dětství zneužívali. To, že jsem nevyrůstal se svým otcem, není pravda, mám s tátou ten nejlepší vztah,“ vysvětlil tehdy Kuběnka na sociálních sítích. Hrušková se zkrátka kvůli pozornosti nebojí vůbec ničeho. Máme se začít bát, co všechno nám v Prostřeno! ještě předvede?

Celou epizodu LIKE HOUSE 2 s Janou Hruškovou si můžete připomenout v našem ARCHIVU.