Videa

7. dubna 2022 14:10

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Kluk s kamením přijde na večeři jako potápěč. Co mu za to ostatní udělají?

Prostřeno! XXV (65) - Potápěč

V dětství si ke Zdeňkovi Pohlreichovi přišel hrát s kamením ve slavné epizodě Ano, šéfe!, dnes honí slávu v Prostřeno!. Zahradník, influencer a kluk s kamením Ondřej tento týden prováděl v kuchařské soutěži zajímavé kousky, ale nic se nevyrovná jeho pátečnímu příchodu na večeři v potápěčském obleku. Od soutěžících se proto dočká doslova studené sprchy.

V pátek se k plotně postaví svérázná hostitelka Marie. Už ve čtvrtek Ondřejovi vyhrožovala, že ho jako přiznaného taktika utopí v nedalekém rybníku Vajgaru. A to neměla dělat. Kluk s kamením se totiž zalekne, že slova promění v činy, a z recese přijde na večeři v kostýmu. V potápěčském oblečení dokonce vydrží až do konce večera. „Dneska jsem zvolil outfit na plavání, jelikož jsem se bál, že skončím v rybníce. Chtěl jsem tím dát najevo, že taktizuju,“ popsal vtipálek.

Podívejte se na video, ve kterém se kluk s kamením dočká kruté pomsty:

Ondřej vařil v pondělí a bůhvíjak se v kuchyni nepředvedl. Jeho jídla byla přirovnána ke školní jídelně, a proto si chtěl výhru pojistit. Dával postupně čtyři, tři a dva body. Protože se k taktizování ve čtvrtek víceméně přiznal, jeho soupeři pro něj připraví trest. I když podle oblečení ostatních bude venku pořádná zima, polonahý Ondřej v plavkách to od soutěžících schytá několika kyblíky vody. Zdá se vám to jako adekvátní pomsta, nebo byste vymysleli něco lepšího?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulou epizodu s klukem s kamením si můžete připomenout v našem ARCHIVU.