Videa

5. dubna 2022 11:47

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Kluk s kamením promluvil v Prostřeno! o své sexuální orientaci. Jak reagovali ostatní?

Prostřeno! XXV (61)

Pondělní večer Prostřeno!, odehrávající se v Jihočeském kraji, patřil dvaadvacetiletému zahradníkovi a kontroverznímu influencerovi Ondřejovi. Zapotil se nejen v kuchyni, ale i u stolu. Jaké intimní detaily prozradil fanoušek Zdeňka Pohlreicha, díky jehož pořadu se proslavil jako kluk s kamením?

Tento týden je v Prostřeno! o zábavu postaráno díky pondělnímu hostitel Ondřejovi. Influencer a hlavně někdejší hvězdička pořadu Ano šéfe! žije ze své pověsti kluka, co si přišel hrát s kamením, dodnes. Má za sebou více či méně známé kauzy, kdy byl například nařčen z kšeftování s telefonními čísly influencerů. Před čtyřmi lety dokonce neúspěšně kandidoval za hnutí ANO do zastupitelstva Písku. Rád také nahání celebrity, se kterými se fotí a sbírá jejich podpisy.

Na jeho profilu však neuvidíte žádnou fotku s přítelkyní. V kuchařské soutěži na jeho soukromý život samozřejmě během pondělního večera přišla řeč. Ondřej nejdřív mlžil, tvrdil, že na holky nemá čas, nezajímají ho a vlastně se vůbec nechce vázat. S takovou odpovědí se však jeho hosté nesmířili a během dezertu se ho středeční hostitel Petr zeptá, jestli je na kluky. Ondřej pak v rozpacích přiznal, že ano.

Podívejte se, jak kluk s kamením v pátek dorazí na večeři ve velkém stylu:

Ondřej bude v soutěži o nejlepší menu vzbuzovat emoce po celý týden. Jelikož bude mít už odvařeno, pustí se do taktizování a kritiky u stolu. Sám uvařil menu jako ze školní jídelny, ale u ostatních mu nechutná. U stolu se jeho sexuální orientace už dál probírat nebude a zdá se, že hosté přijali toto oznámení bez problémů. Jen potetovaná kytaristka Jolana vyjádřila rozhořčení. Podle ní bylo zbytečné se na takové věci vůbec ptát. Myslíte si, že měl Petr právo se vyptávat na takové intimnosti? Jak mu Ondřej jeho chování oplatí?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulou epizodu s klukem s kamením si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek