Videa

4. dubna 2022 15:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kluk s kamením v Prostřeno! Kontroverzní influencer si připsal obří trapas. Jaké bizáry předvede?

Prostřeno! XXV (61) - Kluk s kamením

Tento týden se v oblíbeném kuchařském pořadu předvede známý klučina z Ano, šéfe!, z kterého vyrostl velmi kontroverzní influencer. Co provede v Prostřeno!?

Tento týden nebude v Prostřeno! o bizarní situace nouze a o většinu z nich se postará tvář, která bude divákům Primy nejspíše dost povědomá. Už v pondělí bude totiž vařit Ondřej Untermüller, který je známý jako kluk s kamením. Ano, je to přesně ten malý kluk, který před lety v pořadu Ano, šéfe! řekl tehdy naprosto nepřipravenému Zdeňku Pohlreichovi zcela pohotově, že si přišel hrát s kamením. Vznikla z toho nezapomenutelná a oblíbená scénka, kterou mají diváci stále rádi. Stejně jako shledání Pohlreicha s Ondrou, ke kterému došlo o pár let později.

Od té doby už však uplynulo mnoho let, Ondrovi je už 22 let a v poslední době se snaží prosadit coby influencer. Na Instagramu se fotí s celebritami a má na svém kontě řadu kontroverzních kauz a sporů se známými youtubery či tiktokery. Např. slavného Adama Kajumiho vyzval při galavečeru Clash of the Stars na MMA zápas, to ale Kajumi logicky odmítl. Měl také spor s youtuberem Fizim ze skupinky FIZIstyle a tím seznam influencerů, s nimiž se dostal Ondřej do křížku, rozhodně nekončí. Dalo by se pak říci, že kvůli svému chování má na sociálních sítích více hejtrů než fanoušků, z toho si však Ondřej, který stále žije ze svého „dětského camea“, evidentně nic nedělá.

Kontroverzní internetová hvězdička se proto nyní snaží prosadit v populárním Prostřeno! a ani zde se jeho účast neobejde bez šílených situací. Hned dnes se představí v roli hostitele, u plotny ale moc nezaválí. Své menu označí za zdravé, soutěžící ovšem některé jeho pokrmy přirovnají k jídlu ze školní jídelny. A diváci se s ním během celého týdne rozhodně nudit nebudou. V pátek totiž vytáhne na večeři šílený outfit, který nemá v historii Prostřeno! obdoby! No, máte se opravdu na co těšit.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.