Youtubeři

23. června 2020 16:09

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Pamatujete si na kluka s kamením z Ano, šéfe!? Má spory se známým youtuberem a prý napadl holku!

Poněkud zamotaná kauza teď obklopuje youtubera FIZIHO, který se pohádal s klukem, který se jako malý objevil v pořadu Ano, šéfe! vedle Pohlreicha.

Na kluka s kamením si možná pamatujete. Když byl ještě malý, tak se úplnou náhodou objevil v pořadu Ano, šéfe!, zatímco si dával Zdeněk Pohlreich pauzu před hospodou. Vtom se tam nachomýtl malý blonďatý kluk, který se začal strašně smát a prohlásil, že si tam přišel hrát s kamením. Tahle jeho věta na dlouhou dobu pobavila nejen televizní diváky, ale i statisíce uživatelů na sociálních sítích.

Čas ale běží a Ondra, který se zapsal do povědomí diváků jako malý kluk s kamením, už dávno vyrostl a má vlastní TikTok – podobně jako řada moderních mladých lidí. Právě přes tuhle sociální síť se Ondra seznámil s youtuberem FIZIstyle, který natáčí hlavně pranky a výzvy. FIZI je známý svým kontroverzním obsahem pro děti, které nabádá občas i k trestné činnosti (viz jeho video, jak krást v obchodě), ale taky třeba tím, že některé své teď už bývalé kamarády začal brát spíš jako zaměstnance.

Když se tedy Ondra s FIZIM seznámil, tak společně natočili jedno z FIZIHO videí. Potom ale následovala mezi nimi hádka, v které mělo jít podle všeho o to, že chtěl Ondra organizovat práci youtubera víc, než se mu líbilo. A proto mu FIZIHO přítelkyně řekla, že už s ním dál natáčet nechtějí. Poté následoval mezi nimi vyhrocený konflikt, při kterém měl FIZI plivnout klukovi s kamením do obličeje, načež měl ale Ondra fyzicky napadnout některou z jejich společných kamarádek.

Vzhledem k nemožnosti informace přesně ověřit je situace pořádně zamotaná. Rozhodně z toho ale vyplynulo to, že má teď už skoro dospělý kluk s kamením vážné psychické problémy, kdy kvůli hádce s FIZIM pomýšlel dokonce na sebevraždu. Těžko říct, na které straně je pravda, doufáme ale, že se Ondřej dá dohromady a ještě o něm uslyšíme něco pozitivnějšího!

Chcete si připomenout legendární epizodu Ano, šéfe! s klukem s kamením? Můžete si ji pustit v našem archivu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také