návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Český youtuber ukazuje dětem, jak se dá krást v obchodě! Vážně je tím navádí ke krádeži?

Youtuber Fayne provedl šílený sociální experiment. Napěchoval si v obchodě kapsy potravinami a natočil video o tom, co všechno se dá ukrást.
Vydáno: 18.02.2019
Fayne krade v obchodě 2
Autor: youtube.com/Fayne Fayne krade v obchodě 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Dneska si ukážeme, co všechno se dá ukrást v Tescu. Tenhle experiment rozhodně nezkoušejte,“ říká na začátku videa youtuber Fayne. To snad nemyslí vážně. V sedminutovém videu se prochází prodejnou Tesca, strká si do kapes mandarinky, jedné kaštany, jablka, houby a další potraviny, které se musí zvážit, a tedy na nich není cenovka. Všechno si to nastrká do kapes.

Fayne potom napsal do popisku, že jde o experiment a napsal do názvu videa 18+, to ale nic neznamená. Doopravdy totiž video věkem neomezil, bylo by to vidět pod videem, když je video omezeno věkem na žádost uživatele, který jej nahrál. Youtuber tedy počítal s tím, že video uvidí děti. Na konci videa sice za potraviny zaplatil, ale dal docela přesný návod, jak to udělat, aby lidi v obchodě neplatili… A co jiného takové děti může napadnout, když uvidí Faynovo video?!

"Wau, právě jsi klesl na úroveň Taryho, dobrý příklad tvým odběratelům," píšou lidi v komentářích. "Kdo je tady pod 18 let?," napsal jeden z dospívajících a získal skoro tři tisíce lajků. "Teď se budou malá děcka natáčet, kdo toho ukradne víc...," říká další člověk. No, co dodat, tohle nám tady opravdu chybělo.

Článek je zařazen v: Fayne , YouTube , kradl v obchodě