VIDEO: Český youtuber ukazuje dětem, jak se dá krást v obchodě! Vážně je tím navádí ke krádeži?

Youtuber Fayne provedl šílený sociální experiment. Napěchoval si v obchodě kapsy potravinami a natočil video o tom, co všechno se dá ukrást.

„Dneska si ukážeme, co všechno se dá ukrást v Tescu. Tenhle experiment rozhodně nezkoušejte,“ říká na začátku videa youtuber Fayne. To snad nemyslí vážně. V sedminutovém videu se prochází prodejnou Tesca, strká si do kapes mandarinky, jedné kaštany, jablka, houby a další potraviny, které se musí zvážit, a tedy na nich není cenovka. Všechno si to nastrká do kapes.

Fayne potom napsal do popisku, že jde o experiment a napsal do názvu videa 18+, to ale nic neznamená. Doopravdy totiž video věkem neomezil, bylo by to vidět pod videem, když je video omezeno věkem na žádost uživatele, který jej nahrál. Youtuber tedy počítal s tím, že video uvidí děti. Na konci videa sice za potraviny zaplatil, ale dal docela přesný návod, jak to udělat, aby lidi v obchodě neplatili… A co jiného takové děti může napadnout, když uvidí Faynovo video?!

"Wau, právě jsi klesl na úroveň Taryho, dobrý příklad tvým odběratelům," píšou lidi v komentářích. "Kdo je tady pod 18 let?," napsal jeden z dospívajících a získal skoro tři tisíce lajků. "Teď se budou malá děcka natáčet, kdo toho ukradne víc...," říká další člověk. No, co dodat, tohle nám tady opravdu chybělo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také