Adam Kajumi o MMA zápase.
Autor: Instagram.com/adamkajumi Adam Kajumi o MMA zápase.

VIDEO: Adam Kajumi se vyjádřil ke svému MMA zápasu. Opravdu přijme bizarní výzvu k bitce?

MilanR. Publikováno: 24.01.2022
Populární tiktoker se vyjádřil k šílené situaci, ke které došlo během zápasnického večera Clash of the Stars. Popere se přece jen s Klukem s kamením?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

V sobotu večer proběhla v Českém Těšíně zápasnická akce Clash of the Stars, v níž v kleci změřily své síly tváře z řady tiktokerů, youtuberů, influencerů, ale došlo také na bitku mezi pornoherečkou Silvií Dellai a hvězdou OnlyFans Valérií „xHolakys“ Holákovou. I když mladé publikum a fanoušci jednotlivých influencerů byli s průběhem večera spokojeni, pro mnohé diváky se jednalo o jeden velký bizár a frašku, která neměla s profi zápasy nic společného.

Kromě solidního hlavního fightu mezi Datlem a Vercettim proti sobě často stáli soupeři nejen odlišných váhových kategorií, ale také se zcela rozdílními zkušenostmi. Není proto divu, že celá akce je spoustě lidí na internetu spíše pro smích. A korunu jí nasadil, jeden hodně bizarní moment, jehož se nedobrovolně zúčastnil i oblíbený tiktoker a youtuber Adam Kajumi.

Prohra TVTwixx v Clash of The Stars.

Trapas TVTwixx!? Youtubeři dostali v zápasech Clash of the Stars naloženo. Ustál někdo z nich aspoň první kolo?

Během večera totiž vešel do oktagonu kontroverzní influencer Ondra Untermüller alias Kluk s kamením (ano, je to opravdu ten kluk s kamením z pořadu Ano, šéfe!), který je známý nejen řadou kauz, ale také tím, že pro pozornost udělá takřka cokoliv. A to prokázal i v sobotu, kdy vyzval za podpory moderátora Jakuba Jíry Kajumiho k zápasu v MMA.

Účastník první řady reality show LIKE HOUSE tak musel za ostatními do ringu, kde se ihned stavěl k bitce negativně a dostal se naopak ještě do konfliktu se svým bývalým kamarádem Jírou a bylo vidět, že mezi nimi nyní nepanují dobré vztahy. Pro řadu diváků se však jednalo o velmi bizarní moment, a tak se k němu nyní Adam Kajumi na svém TikToku opět vyjádřil.

@adamkajumi Nevím, čeho tím chtěli docílit #vyjadreni ♬ original sound - Adam Kajumi

Pro jistotu tedy ještě jednou zopakoval, že žádný MMA zápas nepřipadá v úvahu a celá situace mu přišla jako totální úlet, který úplně nepochopil. „Nemám absolutně zapotřebí s někým vytvářet nějaký umělý hrot jen kvůli tomu, abychom spolu museli jít do klece, bojovat tam spolu a dávat to na internet,“ řekl ve videu Kajumi. Dodal poté, že rozhodně nemá postavu zápasníka a zná svoje limity. Zopakoval pak, že se jednalo podle něj pouze o čistou provokaci. Tady prostě další sledovaný fight nehrozí. Jsme rádi, že pořád existují i tiktokeři, kteří si nepotřebují nahánět sledující a ego v MMA.

Datel vs. Vercetti v Clash of the Stars.

Youtuber Datel vyhrál MMA zápas nad rapperem Vercettim! Dal soupeři brutální KO?

reklama