Trapas TVTwixx!? Youtubeři dostali v zápasech Clash of the Stars naloženo. Ustál někdo z nich aspoň první kolo?

Danny Sonnleitner a jeho kontroverzní partička se chtěli proměnit v drsné bijce. Ve všech zápasech akce Clash of the Stars ovšem dostali brutálně naloženo.

V sobotu večer se v Českém Těšíně uskutečnil první galavečer zápasnické akce Clash of the Stars, která nabídla zejména MMA zápasy mezi populárními youtubery, tiktokery, influencery a dalšími známými tvářemi. I když celá show vzbuzovala už týdny dopředu velmi rozporuplné reakce a mnozí profesionální zápasníci na ní nenechali nit suchou, mezi mladými diváky a fanoušky jednotlivých internetových hvězdiček se jednalo o poměrně očekávanou událost. I když hlavní zápas večera proběhl mezi youtuberem Markem „Datlem“ Valáškem a rapperem Dominikem Vercettim z Central Gangu, sledované byly i ostatní zápasy.

Ve třech z nich se pak samostatně představili mnohými nenávidění youtubeři z partičky TVTwixx, která má na svém kontě několik skandálů a díky svému chování má možná více hejtrů než fanoušků. A právě jejich odpůrci si během Clash of the Stars přišli na své. Youtubeři totiž asi chtěli ukázat, že jsou velcí drsňáci, ve skutečnosti však nejenže nevyhráli ani jeden ze svých zápasů, ale ani jeden z partičky v ringu „nepřežil“ první kolo.

Nejvíc pozornosti samozřejmě poutala hlavní tvář TVTwixx, Danny Sonnleitner, jenž se v oktagonu střetl s Vítkem z populární youtuberské partičky Fizistyle. I když se však Danny na Instagramu rád chlubí příspěvky z posilování a cvičení, jeho poměrně těžší soupeř mu nedal prakticky šanci. Vítek se hned na začátku zápasu na Dannyho vrhl, shodil ho na zem a začal ho, i když poněkud neohrabaným způsobem, škrtit. Danny se pak snažil chvíli bránit, nakonec však musel odklepat konec zápasu dlouho před koncem prvního kola, prohrál a při svém prvním MMA fightu se prakticky vůbec nepředvedl.

A moc se neukázali ani jeho parťáci. Další člen Lukáš „Huhu“ Procházka prohrál poměrně jednoznačně svůj zápas s Martinem „Budíkem“ Budínem a hodně zvláštně působila bitka mezi dalším „twixxákem“ Tadeášem Veselým a tiktokerem Luktumou. Zatímco Luktuma byl na zápas evidentně dobře připraven, Tadeáš působil dojmem, že tréninku věnoval hodně málo času a ve snahách o útok působil hodně nemotorně. Nikoho z diváků proto nepřekvapilo, že i tento zápas skončil pro kluky z TVTwixx rychlou a jasnou porážkou. Tadeáš navíc odcházel z ringu poměrně zkrvavený. Zdá se, že z kluků z TVTwixx asi profesionální zápasníci jen tak nebudou. Uvidíme, zda si po tomto failu někdy troufnou i na další bitky v kleci.


Přečtěte si také