Youtuber Datel vyhrál MMA zápas nad rapperem Vercettim! Dal soupeři brutální KO?

Jak dopadl vrchol zápasnického galavečera Clash of the Stars? Potvrdil Datel nad Vercettim roli favorita?

V sobotu večer proběhl v Českém Těšíně ostře sledovaný galavečer Clash of Stars, zápasnická akce, která nabídla fighty mezi youtubery, tiktokery, influencery a dalšími známými tvářemi. I když celá show vzbuzovala už týdny dopředu velmi rozporuplné reakce a mnozí považovali událost za totální bizár plný amatérů, mezi mladými diváky a fanoušky jednotlivých internetových hvězdiček se jednalo o poměrně očekávanou událost.

Vrcholem večera pak měl být MMA zápas mezi youtuberem Markem „Datlem“ Valáškem a známým rapperem Dominikem Vercettim z Central Gangu. Tihle dva si šli po krku (a to doslova) od ohlášení akce a jejich prvního stare downu a bylo jasné, že tihle dva si v kleci nic nedarují. Favoritem pak byl pro většinu lidí youtuber Datel, který se na svůj první MMA zápas těšil dlouho a již řadu let na sobě tvrdě maká. Jenže zápas nakonec neměl tak hladký průběh, jak mnozí čekali.

Vercetti totiž na sobě evidentně hodně zamakal a youtuber se proti němu pořádně zapotil. Datel sice jasně dominoval v prvním kole, vydal ze sebe však naprosto všechno a zejména v druhém kolo bylo vidět, že mu docházejí síly. Za to Vercetti překvapil svou velkou výdrží a začal Datla pořádně zlobit. Druhé kolo tak bylo vyrovnanější, ve třetím však ze sebe Marek Valášek vydal zbytky sil a opět začal dominovat. I když tedy očekávané KO z Datlovy strany nepřišlo, nakonec vyhrál celý zápas jednomyslně na body. Vercetti za svůj bojovný výkon však zaslouží všechen respekt.

A jak dopadly další bitvy mezi internetovými hvězdičkami? Hvězda OnlyFans Valérie „xHolakys“ Holáková porazila v kickboxu pornoherečku Silvii Dellai, Filip Grznár vyhrál nad Psycho Michalem, influencer Honzi Michálek celkem brzy ukončil zápas s Martinem „Bez trika“ Binderem a youtubeři z partičky TVTwixx prohráli všechny tři zápasy. Koukali jste se na Clash of the Stars také? A berete MMA zápasy influencerů vůbec vážně?


Přečtěte si také