Youtubeři

9. prosince 2021 15:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Rapper Vercetti se navezl do Datlovy holky Báry a obvinil ji z nevěry! Co mu youtuber vzkázal?

Znesvářená dvojka se chystá na svůj vzájemný zápas v MMA. A zdá se, že ani mimo ring si tito dva vůbec nic nedarují.

Československá MMA organizace Clash of the Stars před pár dny oznámila detaily jejich prvního zápasnického večera, který proběhne 22. ledna, a zveřejnila samozřejmě i jména účastníků jednotlivých fightů. Vrcholem MMA večera složeného z bitek youtuberů, influencerů a jiných známých tváří by pak mělo být střetnutí youtubera Datla s rapperem Vercettim z Centra Gangu. Už během tiskové konference na sobě soupeři nenechali nit suchou, pořád se do sebe naváželi a rapper vzal dokonce na chvíli Marka „Datla“ Valáška pod krkem. A napětí mezi touto dvojicí trvá i nadále.

Datel s Vercettim budou evidentně vzájemnou rivalitu budovat celou svou přípravu před samotným zápasem. A velmi ostře se do sebe budou pouštět i na Instagramu. To se ostatně stalo ihned po zmiňované tiskové konferenci, po níž se Vercetti pustil nejen do Datla, ale zejména do jeho přítelkyně Báry Stříteské, s níž se seznámil v reality show LIKE HOUSE. Báru nařkl z toho, že si během tiskovky vyšla „na rande“ s jiným klukem a obvinil ji z nevěry.

Své tvrzení se pak později ještě snažil doložit jejími zprávami, které ovšem youtuber považuje za fake. Datel si pak navážení do přítelkyně samozřejmě nenechal líbit a ostře se do rappera na Instagramu pustil. Uvedl pak na pravou míru, že jeho přítelkyně šla zkrátka jen s kamarádem na cigaretu. Udivilo ho navíc, že si Vercetti víc všímá jeho přítelkyně a nevěnuje pozornost třeba svojí holce. Pokud tedy nějakou má. A tím Datel rozhodně neskončil. Ani to však rappera nezastavilo a dál pokračoval ve svých provokacích. A něco nám říká, že v nich bude pokračovat až do samotného zápasu.


Přečtěte si také