Datel vs. Vercetti
Autor: Instagram.com/Datel_Marek Datel vs. Vercetti

VIDEO: Rapper Vercetti se navezl do Datlovy holky Báry a obvinil ji z nevěry! Co mu youtuber vzkázal?

MilanR. Publikováno: 09.12.2021
Znesvářená dvojka se chystá na svůj vzájemný zápas v MMA. A zdá se, že ani mimo ring si tito dva vůbec nic nedarují.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Československá MMA organizace Clash of the Stars před pár dny oznámila detaily jejich prvního zápasnického večera, který proběhne 22. ledna, a zveřejnila samozřejmě i jména účastníků jednotlivých fightů. Vrcholem MMA večera složeného z bitek youtuberů, influencerů a jiných známých tváří by pak mělo být střetnutí youtubera Datla s rapperem Vercettim z Centra Gangu. Už během tiskové konference na sobě soupeři nenechali nit suchou, pořád se do sebe naváželi a rapper vzal dokonce na chvíli Marka „Datla“ Valáška pod krkem. A napětí mezi touto dvojicí trvá i nadále.

Datel s Vercettim budou evidentně vzájemnou rivalitu budovat celou svou přípravu před samotným zápasem. A velmi ostře se do sebe budou pouštět i na Instagramu. To se ostatně stalo ihned po zmiňované tiskové konferenci, po níž se Vercetti pustil nejen do Datla, ale zejména do jeho přítelkyně Báry Stříteské, s níž se seznámil v reality show LIKE HOUSE. Báru nařkl z toho, že si během tiskovky vyšla „na rande“ s jiným klukem a obvinil ji z nevěry.

 

Své tvrzení se pak později ještě snažil doložit jejími zprávami, které ovšem youtuber považuje za fake. Datel si pak navážení do přítelkyně samozřejmě nenechal líbit a ostře se do rappera na Instagramu pustil. Uvedl pak na pravou míru, že jeho přítelkyně šla zkrátka jen s kamarádem na cigaretu. Udivilo ho navíc, že si Vercetti víc všímá jeho přítelkyně a nevěnuje pozornost třeba svojí holce. Pokud tedy nějakou má. A tím Datel rozhodně neskončil. Ani to však rappera nezastavilo a dál pokračoval ve svých provokacích. A něco nám říká, že v nich bude pokračovat až do samotného zápasu.

MMA zápasy influencerů.

VIDEO: Nejbizarnější MMA zápasy v historii? Datel se porve s rapperem, pornoherečka vyzve krásku z OnlyFans

Datel a Barča v LIKE HOUSE 2! 1

VIDEO: Datel s Barčou se vrátili do LIKE HOUSE! Koho jejich návrat rozhodil?

reklama