Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel s Barčou se vrátili do LIKE HOUSE! Koho jejich návrat rozhodil?

MilanR. Publikováno: 26.11.2021
Do LIKE HOUSE 2 přichází populární pár z první řady! Na jak dlouho se ve vile zdrží?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Youtuber Marek „Datel“ Valášek a jeho partnerka Barbora Stříteská patřili mezi výrazné tváře první řady LIKE HOUSE, jež se daly během natáčení dohromady a vznikla kolem toho řada památných hrotů. A nyní je tato zamilovaná dvojice zpátky! Soutěžící druhé řady zažili pořádný šok, když se v pátek objevili Datel s Barčou ve dveřích a oznámili jim, že s nimi ve vile stráví nějaký čas.

Datel ovšem následně přizná barvu a přizná, že šlo pouze o vtip. I přesto jejich návštěva způsobila velmi různorodé reakce. „Jak se oznámilo, že přijde někdo z jedničky, tak jsem měl šok, děs,“ přiznal ve zpovědnici Tadeáš. Pár, který vzešel z natáčení první řady reality show, nesedl Sebastianovi. „Podle mě nejsme IQ napojení, nemáme stejný vkus, stejné zájmy, stejné myšlenkové postupy, ale přesto mě bavilo je sledovat v televizi. Myslím, že pro reality show byli dobří a tvoří dobrou dvojici,“ řekl youtuber.

Pozitivně návštěvu vnímala Anastázie. „Bára mě mile překvapila, že není namyšlená a že je reálně úplně v pohodě holka,“ přiznala youtuberka vystupující jako Satnady. I přesto však nepřijel pár za influencery jen tak. Datel a Barča budou mít ve vile za úkol coby porotci zhodnotit videa soutěžících, která vyráběli v rámci týdenní challenge, a vybrat vítěze. Jak bude jejich návštěva probíhat? To zjistíte v dnešním díle LIKE HOUSE 2!

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 o spermatu. 1

VIDEO: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 přiznal, že ochutnal vlastní sperma! Co na něj říká?

Datel o vztahu s Barčou Stříteskou.

VIDEO: Datel řekl pravdu o vztahu se sexy Barčou z LIKE HOUSE! Jsou ještě vážně spolu?

reklama