Youtubeři

23. listopadu 2021 17:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 přiznal, že ochutnal vlastní sperma! Co na něj říká?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (22) - Samuel o spermatu

Soutěžící reality show LIKE HOUSE 2 se během sexuální hry pořádně odvázali. A známý tiktoker Samuel Samake možná až moc.

Populární reality show LIKE HOUSE 2 je v plném proudu a partička influencerů v čele s Tadeášem Kuběnkou či youtuberem Freescootem se už stačila pořádně sblížit. A během dnešní peprné hry v LIKE HOUSE NIGHT SHOW se o sobě dozví možná až moc. V tzv. souboji pohlaví totiž musely jednotlivé týmy odpovídat na sexuální otázky o svém protějšku. Na pány tak čekaly např. otázky o ženském orgasmu, na holky zase o penisu. A debata se samozřejmě u této hry pořádně rozjela. A to platí zejména v případě populární tiktokera Samuela Samakeho.

Ten se totiž ostatních kluků zeptal, zda už ochutnali vlastní sperma. A oni s překvapeným pohledem odvětili, že samozřejmě ne. To ale Samuela trochu překvapilo, protože sám své sperma ochutnal a myslel si nejspíš, že to dělají všichni kluci. Inu, nedělají a tiktoker na sebe prásknul pro některé diváky asi pořádnou prasárnu. A pokud se ptáte, jestli si Samuel sám sobě chutná, tak prý moc ne. Slaná chuť spermatu ho bohužel příliš neoslovila.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek