Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Samuel Samake z LIKE HOUSE 2 přiznal, že ochutnal vlastní sperma! Co na něj říká?

MilanR. Publikováno: 23.11.2021
Soutěžící reality show LIKE HOUSE 2 se během sexuální hry pořádně odvázali. A známý tiktoker Samuel Samake možná až moc.
Samuel Samake.
Samuel Samake
Samuel Samake je mladá tiktokerská hvězda, která má na svém profilu na podzim roku 2021 téměř 500... Přečíst celé

reklama

Populární reality show LIKE HOUSE 2 je v plném proudu a partička influencerů v čele s Tadeášem Kuběnkou či youtuberem Freescootem se už stačila pořádně sblížit. A během dnešní peprné hry v LIKE HOUSE NIGHT SHOW se o sobě dozví možná až moc. V tzv. souboji pohlaví totiž musely jednotlivé týmy odpovídat na sexuální otázky  o svém protějšku. Na pány tak čekaly např. otázky o ženském orgasmu, na holky zase o penisu. A debata se samozřejmě u této hry pořádně rozjela. A to platí zejména v případě populární tiktokera Samuela Samakeho.

Ten se totiž ostatních kluků zeptal, zda už ochutnali vlastní sperma. A oni s překvapeným pohledem odvětili, že samozřejmě ne. To ale Samuela trochu překvapilo, protože sám své sperma ochutnal a myslel si nejspíš, že to dělají všichni kluci. Inu, nedělají a tiktoker na sebe prásknul pro některé diváky asi pořádnou prasárnu. A pokud se ptáte, jestli si Samuel sám sobě chutná, tak prý moc ne. Slaná chuť spermatu ho bohužel příliš neoslovila.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Anastázie Chomičová seřvala Agátu Hanychovou! 1

VIDEO: Anastázie v LIKE HOUSE 2 seřvala Agátu a vzkázala jí, ať zdechne! Čím ji tak vytočila?

Jak je to mezi Samuelem a Kristal v LIKE HOUSE 2? 1

VIDEO: Nový pár v LIKE HOUSE 2!? Samuel a Kristal Shine řekli, jak to mezi sebou opravdu mají

reklama