Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Nový pár v LIKE HOUSE 2!? Samuel a Kristal Shine řekli, jak to mezi sebou opravdu mají

MilanR. Publikováno: 23.11.2021
Populární tiktokeři Samuel Samake a Kristal Shine z LIKE HOUSE 2 k sobě mají v poslední době hodně blízko. Vznikne z toho i něco víc?
Tiktokerka Kristal Shine.
Kristal Shine
Kristal Shine, vlastním jménem Kristýna, je mladou tiktokerkou a influencerkou slovenského původu,... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE nikdy nebyla pouze o výhře v hodnotě půl milionu a plnění výzev, ale také často napjatých vztazích či naopak i těch velmi blízkých, až téměř romantických. Ostatně z první řady odešel z vily zamilovaný pár Datel a Barbora Stříteská, jejichž láska trvá dodnes. Dočkáme se něčeho podobného i ve druhé řadě? Zatím těžko říci, jedno potenciální párování, které by si možná přál nejeden divák, bychom tu ale už pomalu měli.

Tiktokerská dvojka Samuel Samake a kráska Kristal Shine si totiž začíná až podezřele rozumět a má k sobě velmi blízko. Tak blízko, že už o nich vtipkují i někteří další soutěžící. Zejména při dnešním natáčení youtuberského videa, kdy se oba vzájemně líčili, byl jejich blízký vztah velice patrný. Na šířící se fanouškovské spekulace však oba rázně odpověděli, že nic víc než jen kamarádství mezi nimi není. A nejspíš ani nebude.

Zejména Kristal, která je navíc velmi čerstvě po rozchodu, na nic jiného než kamarádství nemyslí a zřejmě nemá ani románky či jiný vztah vůbec v hlavě. Na druhou stranu, Samuel by se možná něčemu víc v budoucnu nebránil a tiktokerka se mu líbí. Tak uvidíme, jak to mezi nimi nakonec dopadne.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Anastázie Chomičová seřvala Agátu Hanychovou! 1

VIDEO: Anastázie v LIKE HOUSE 2 seřvala Agátu a vzkázala jí, ať zdechne! Čím ji tak vytočila?

Rozchod tiktokerky Kristal Shine.

Kráska Kristal Shine z LIKE HOUSE 2 promluvila o rozchodu. Proč je známá tiktokerka single?

reklama