Youtubeři

23. listopadu 2021 16:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nový pár v LIKE HOUSE 2!? Samuel a Kristal Shine řekli, jak to mezi sebou opravdu mají

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (22) - Jak je to mezi Kristal a Samuelem?

Populární tiktokeři Samuel Samake a Kristal Shine z LIKE HOUSE 2 k sobě mají v poslední době hodně blízko. Vznikne z toho i něco víc?

Reality show LIKE HOUSE nikdy nebyla pouze o výhře v hodnotě půl milionu a plnění výzev, ale také často napjatých vztazích či naopak i těch velmi blízkých, až téměř romantických. Ostatně z první řady odešel z vily zamilovaný pár Datel a Barbora Stříteská, jejichž láska trvá dodnes. Dočkáme se něčeho podobného i ve druhé řadě? Zatím těžko říci, jedno potenciální párování, které by si možná přál nejeden divák, bychom tu ale už pomalu měli.

Tiktokerská dvojka Samuel Samake a kráska Kristal Shine si totiž začíná až podezřele rozumět a má k sobě velmi blízko. Tak blízko, že už o nich vtipkují i někteří další soutěžící. Zejména při dnešním natáčení youtuberského videa, kdy se oba vzájemně líčili, byl jejich blízký vztah velice patrný. Na šířící se fanouškovské spekulace však oba rázně odpověděli, že nic víc než jen kamarádství mezi nimi není. A nejspíš ani nebude.

Zejména Kristal, která je navíc velmi čerstvě po rozchodu, na nic jiného než kamarádství nemyslí a zřejmě nemá ani románky či jiný vztah vůbec v hlavě. Na druhou stranu, Samuel by se možná něčemu víc v budoucnu nebránil a tiktokerka se mu líbí. Tak uvidíme, jak to mezi nimi nakonec dopadne.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.