Satnady

16. listopadu 2021 16:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Anastázie v LIKE HOUSE 2 seřvala Agátu a vzkázala jí, ať zdechne! Čím ji tak vytočila?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (17) - Anastázie seřvala Agátu

Agáta Hanychová už sice z vily odešla, i přesto vytáčí některé účastnice do nepříčetnosti. Jakou poznámkou naštvala Anastázii Chomičovou a Holku z Letné.

Jsou to už skoro dva týdny, co Agáta Hanychová odešla z vily reality show LIKE HOUSE 2. Svými komentáři v noční show ovšem zůstává součásti pořadu i nadále. A jedna z jejích podle mnohých nemístných vět rezonuje už několik dnů nejen na sociálních sítích, ale také mezi účastníky. Agáta Hanychová totiž v jednom z uplynulých dílů okomentovala postavy influencerek Terezy Koubkové alias Holky z Letné a Anastázie Chomičové slovy, že by měly holky ze své stravy vynechat cukr.

Už minulý týden na její slova velmi ostře reagovala Tereza na Instagramu, kde upozornila, že podobná kritika postavy v pořadu pro mladé je velmi nebezpečná a může v některých holkách snadno vyvolat neprávem pocit, že nejsou hezké či mají nadváhu. A upozornila, že podobné narážky mohou vést i k anorexii či jiným poruchám příjmu potravy. A v dnešním dílu se k celé kauze vyjádří také Anastázie. A ta si s Agátou opravdu nebere servítky a ve velmi sprostém přívalu slov jí mimo jiné vzkázala, ať zdechne!

Také Anastázie označila Agátina slova za nebezpečný bodyshaming (zesměšňování fyzického vzhledu člověka), který může mít u dívek nedozírné následky. „Agáta řekla, že si mám snížit cukry. Ona by si měla snížit příval kyslíku, aby zdechla! Bodyshamovat někoho mi přijde absurdní. Paní Agátko, ve vašich letech je to hnusný a měla byste se nad sebou zamyslet. Nic zlého jsem o vás neřekla a vy se chováte jak pí*a. Tak prosím běžte a zahrabejte se,“ rozčílí se ve vile Anastázie.

Její naštvání nebralo konce. „Co musíte mít v hlavě, abyste tohle řekla reálně do televize? Přesně kvůli takovým lidem ostatní trpí anorexií, bulimií a mají problémy s jídlem. Protože nějaká stará pizda si řekne, že bude bodyshamovat lidi. Já jsem si prošla všema poruchama příjmu potravy,“ dodala a přiznala, že Agátin útok si bere osobně i z toho důvodu, že sama měla velké problémy s váhou, a dokonce se pokusila o sebevraždu! „Kdysi dávno jsem vypadala jako kostlivec, byla jsem v píči, spáchala jsem sebevraždu a přežila jsem to. A nějaká stará pí*a mi řekne, že nemám žrát cukr. Nechceš zdechnout? Reálně, oběs se. Jestli máš zapotřebí bodyshamovat cizího člověka, kterýho si ani v reálu neviděla a neřekla si mu to do očí, tak přijď a řekni mi to do očí,“ zakončila Anastázie svou sprostou smršť.

Svůj názor k situaci dodala i v pořadu Terka alias Holka z Letné. „Myslím, že je trapný, když se šestatřicetiletá ženská snaží shodit sebevědomí dvacetiletých holek. Agáta je trapná a měla by se sebou začít něco dělat po mentální stránce,“ dodala influencerka. Co na slova Agáty říkáte vy? Také vám to přijde přes čáru?

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE 2 v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.