GALERIE: Nejbrutálnější fotky nové účastnice LIKE HOUSE 2! Anastázie Chomičová se krve rozhodně nebojí

MilanR. Publikováno: 04.11.2021
Už od pondělí se můžete v oblíbené reality show těšit na novou soutěžící, tiktokerku a youtuberku Anastázii Chomičovou. A nutno říct, že svým krvavým obsahem na sociálních sítích se od ostatních účastníků přeci jen dost liší.

reklama

Asi už víte, že tento týden nastoupila do reality show LIKE HOUSE 2 nová influencerka, jež tak zastoupila Agátu Hanychovou, která z vily podle plánu minulý týden odešla. Novou soutěžící, jež bude s ostatními internetovými hvězdičkami bojovat o výhru v podobě půl milionu korun, se tak stává tiktokerka a youtuberka Anastázie Chomičová. Na díly s ní se můžete těšit na kanálu Prima SHOW od pondělí 8. listopadu.

20letá influencerka pochází z Běloruska a kromě TikToku a YouTube se věnuje také tetování, což je na ní ostatně vidět na první pohled. Stejně jako fakt, že se na Instagramu prezentuje poněkud osobitěji a temněji než její kolegové. Anastázie si rozhodně nehraje na prvoplánovou krásku, naopak se nebojí fotek plné krve a děsivějších výjevů. A právě i díky její osobitosti jí odběratelé stále hezky přibývají.

I ona ovšem tuší, že díky svým kontroverzním fotkám jí i díky LIKE HOUSE 2 přibude řada hejtrů. „Myslím si, že se setkám se spoustou negativních ohlasů vzhledem k mému vzhledu a vystupování, ale zároveň se těším na nové příležitosti a zkušenosti,“ prozradila Anastázie. Do pořadu se pak mimo jiné přihlásila, aby vystoupila ze své komfortní zóny. Tak uvidíme, jak se s její temnější stránkou srovnají ostatní účastníci.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:10 na kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Soutěžící LIKE HOUSE 2 Anastázie Chomičová.

GALERIE: Tohle je nová účastnice LIKE HOUSE 2! Kdo nahradí Agátu Hanychovou?

Tadeáš vs. Ela 1

VIDEO: Brutální hádka Ely a Tadeáše v LIKE HOUSE 2! Opravdu poštvává influencer holky proti sobě?

reklama